Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikosok, nem bírom már. Már...

Pánikosok, nem bírom már. Már majdnem teljesen jól voltam erre most 3napja meg akarok halni, magas a vérnyomásom, pulzusom, szédülök, remegek, nem vagyok önmagam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félek még a kapcsolatom is rámegy erre..

2012. júl. 30. 19:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Légzőgyakorlatot tudtok ajánlani?
2012. aug. 1. 22:42
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha relaxációs gyakorlatot csinálsz, akkor abba benne van a légző gyakorlat is. Én legalábbis ezt a módszert szoktam használni.
2012. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Egyébként szédülés is normális?? Folyamatosan szédülök..
2012. aug. 2. 20:52
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha épp nem vagy pánikos állapotban, szerintem nem normális, hogy szédülsz.
2012. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Legyel eros . Legyen eros az akaratod .Akarattal sokmindere kepes vagy csak erosen akarni kell es legyozod a rossz erzest.Kitartas.
2012. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=4JyTy1gEIzk

Nezd meg, csak ajanlani tudom . Kitartas.

2012. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szia. Nem vagy egyedül :(. én is már második napja vagyok rosszul :'( Orvoshoz hiába megyek,nyugtatóm van itthol de egyéb ok miatt nem vehetek be gyógyszert. De most teljesen új formáját hozta elő nálam a pánik...de már kivagyok. Olyan jó lenne pedig már elfelejteni ezt a betegséget!
2012. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megírnád, mi lett a továbbiakban?

2013. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia! Hát úgy szeptember tájékán meguntam, hogy hiába tömne gyógyszerekkel semmit nem használ, se az antidepi, sem pedig a nyugtató. A pszichiáteremhez nem mentem többet, feleslegesnek tartottam az ő munkásságát, meg volt egy alkalom amikor hívtam és nem értem el egy héten keresztül ő pedig arra sem méltatott, hogy visszahívjon (magánorvos!!) Elhatároztam, hogy leteszem a gyógyszert teljesen egyedül, elkezdtem csökkenteni az adagot, hetente kevesebbet. Ahelyett, hogy a hiányától rosszul lettem volna egyre kevesebb rohamom volt. Hurrá! November elején kiderült, hogy terhes vagyok, pont mikor a gyógyszer is elfogyott már. Kicsit féltem, hogy baj lesz, de azóta is jól vagyok. Van, hogy nem tudok aludni és szorongok, de rohamok egyáltalán nincsenek és remélem mire a baba megszületik már el is felejtettem ezt az egészet! Egy 21 hetes kismama :)
2013. febr. 28. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!