Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte folyamatosan rosszkedvű...

Szinte folyamatosan rosszkedvű vagyok, kilátástalannak érzem a jövőmet, és alig van valami ami egy kis érzést tudna belém önteni. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Már több mint ként éve tart ez az állapot. Néha van egy-egy jó nap, amikor szinte szárnyalok, de az idő nagy részében csak a szobámban ülök, nem csinálok semmit, és el szeretnék tűnni. 18 éves vagyok, lány, most ballagtam gimiből. Már nehezen bírom így tovább, de nem merek segítséget kérni, mert félek a szüleim reakciójától, és hogy nem hinnének nekem.

2012. aug. 6. 16:02
 1/2 anonim válasza:
hát, ha nem vettek fel a kiszemelt egyetemre, gondolom az a baj, ebben az esetben találj valami célt, pl munka, tanfolyam, stb, ha pedig csak simán kivagy, akkor hívd fel a régi barátaidat, és mozdulj ki valahova. nevess, halgass vidám zenéket, stb. a tüneteid alapján valami nincs rendben az életeddel, változtass! egyébként én is lány vagyok, és most érettségiztem, egész nyáron szétizgulom magam, hogy milyen lesz az egyetem :DD
2012. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valami probléma van mindenképp keress fel valakit ezzel kapcsolatba. Tudom és nagyon sokszor érzem én is ezt . Próbálj meg haverokkal menni/elfoglalni magad. Nem hiába érzed ezt ennek tuti van valami oka . Beszélj szakemberrel .Ha a szülők nem támogatnak akkor is csinálj valamit mert később rosszabb lesz .
2012. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!