Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Teljesen lelki...

Segítség! Teljesen lelki beteg lettem amióta nincs semmi dolgok, nem tudok semmit csinálni, céltalan vagyok, elveszettnek érzem magam . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érint ,hogy vége lett az iskolás korszaknak és most a nyáron kapott el egy ilyen depresszív szenvedésekkel tarkított hullám , ami azt súgja hogy b*zdki most mit csináljak? Ilyen, szinte álomszerű állapotba kerültem és az egész földet elképzelem ,hogy bárhova mehetnék meg minden de úgy érzem semmi és SENKI nem áll közel ,hozzám , nem is tudom igazán ki vagyok. És teljesen egyedül. Csak itt ülök a bolygónak ezen a pontján és hova menjek? mit csináljak? úr isten ...

Nem vicc teljesen ki vagyok emiatt! mi ez kapunyitási pánik?



2012. aug. 6. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-esnek van igaza,szerintem is keress fel egy pszichológust,vagy menj el önismereti tréningre,a lényeg,hogy próbáld meg megtalálni a célodat az életben,arra aztán már lehet építkezni..
2012. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ancseszkava ***** válasza:
Sz.tem pánikbeteg vagy depresszióval vegyítve....sportolj sokat,keményen! Sokat segít! Ajánlanám még pszichiáter szakorvos felkeresését!
2012. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!