Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg, vagy más?!

Beteg, vagy más?!

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm képtelen "újítani". Úgy értem, egész életében szinte csak wowozott, pár év Kerepesen, utána felkerült Pestre, van egy kiskutyája, azt szereti meg néha beszélget a nagymamájával és kész. Viszont most is itt a legújabb baromsága: egész végig odavolt a BC-ért, most kijött a Cataclysm kieg., azt mondta egy rakat xar. Miután meglátta, hogy mennyien szeretik a környezetéből, rögtön megtetszett neki is. Amíg nem látta, hogy a többieknek tetszik, lazán osztogatta a jelzőit az új kieggel kapcsolatban...


Most a Pandariával ugyanez. "Ócska pandás xar, hogy néz már ki jólvan itt az egész állatkert." Most meg látja, hogy ezt is szereti a környezete, rögtön azt mondta, nem is rossz és már szinte kedveli... én végig azon voltam, hogy tök faja újdonságok meg minden tiszta jó területek, érdekes szinte egy új game, hangulatosabb sokkal, ÉLVEZHETŐBB, és csak fikázta.


ÉS MINDENNEL KAPCSOLATBAN ÍGY VAN AZ ÉLETBEN! Szóval hiába mondom neki vmire, hogy jó (mert ha tényleg, az, akkor az) ő meg á, xar ez, aztán mindig azt mondta eddig is, hogy IGAZAD VOLT. MÁSOKNAK IS. ÉN VOLTAM A HÜLYE. TÉNYLEG.


JÉzusom.... kifárasztja az embert ez a betegállat. Visszagondolva az egészre, ahogy élt, hányok tőle. Megfájdul mindenen az érzékeny kis lelke... ha TÉNYLEG beszólnak neki. És folyton támad, visszaszól mindenre... agyhalott szerencsétlen idióta.



2012. aug. 7. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy?
2012. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos, kettőtök közül, melyikőtöknek van nagyobb tehetsége, sikere a wow-ban?
2012. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

B*zi kokák vagytok ti mind ketten!


üdv.: Vancsika!

2012. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kockák
2012. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!