Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az iskolai pszichológus...

Az iskolai pszichológus elmondhatja valakinek, hogy étkezési zavarom van és vagdosom magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok különböző problémákkal, amik végül depressziót eredményeztek. Most vagdosom magam feszültséglevezetés és önbüntetés céljából, illetve bulímiás/anorexiás vagyok (nem tudom eldönteni, az van, hogy koplalok, zabálok, hányok, koplalok, zabálok, hányok... és hashajtózok). Úgy döntöttem, meglátogatom a sulipszichológust, mert nem tudok beszélgetni senkivel sem. Ő talán meghallgatna, megértene, és ki tudja, talán tudna segíteni is. :) Csak azt nem tudom, hogy megy ez. Lehetséges, hogy elmondja a problémáimat az osztályfőnökömnek vagy szüleimnek? Sejtem, hogy törvény tiltja, bár nem vagyok benne biztos. De ha úgy érezné, hogy bajban vagyok, akkor nem lehet, hogy mégis "beköpne"? :S Nem akarom megölni magam, nem olyan mélyek a vágások, és a súlyom is normális még.



2012. aug. 7. 00:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát igen,én is így vagyok. az antidepresszánsomat nem szedem,de a nyugtatóra szívesen ráállnék,csak hogy néha kiüthessem magam
2013. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is hasonló dolgok történtek. Már 8 éve vagyok anorexiás, szintén a suli pszichológusához fordultam, de mindent elmondott a szüleimnek...pszichiátriára kerültem, nem segített...visszaestem. Ráadásul úgy éreztem h becsaptak...mivel a suli pszichológus beköpött a szüleimnek, azóta nem bízok egy pszichológusban sem.
2013. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű. :O Nagyon sajnálom!
2013. máj. 25. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!