Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek Isten eltud...

Csapólégy kérdése:

Szerintetek Isten eltud fogadni, úgy ha vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Nem gyakran vágnám meg magam,de nagyon szükségem lenne rá.Régebben vagdostam magam..anya rájött,és megkérdezte,hogy szerintem mit hihet most rólad Isten?Tudom,hogy nem örül neki de eltud így fogadni?

2012. aug. 7. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Isten biztos, de anyukád nem.
2012. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nos én nem rég tértem meg de megprobalok valaszolni..


Isten szeret!akkor is ha vagdosod magad!!DE próbálj meg változtatni rajta-nekem is vannak ,,függőségeim és nehéz de meg kell próbálni lleszokni-egyedül nem biztis h. sikerul leszokni kérd Istent h. Segitsen! Senki nem tökéletes és (szerintem)ha mindent megreszel h. Ne csinald akk isten segit!

2012. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

2.vook


ja és adj bele mindent,Isten latja h. Kuzdesz!

Am. Hany eves vagy?



14/f

2012. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poet1 ***** válasza:
azt érted rajta,hogy késekkel? Mert akkor figyelmedbe ajánlanám, hogy a Bibliában ezt a bálványimádó tették. Isten a szivet nézi, de a test a Szent Szellem temploma kell hogy legyen. A teremtés célja nem a rombolás. Ha nem úgy érted a vagdosást, ahogy mondom,írd meg mit értesz rajta
2012. aug. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Isten, akkor is elfogadna, ha gyilkos lennél, de hidd el ez nem jó, mert nem a fájdalomra teremtette az embereket, hanem a boldogságra, és az üdvösségre. Abban is igaza volt valamelyik válaszolónak, hogy a test a Szentlélek temploma, és ha szoktál gyónni járni, és van lelkitükröd, akkor abban is benne van, mint bűn, hogy "nem tekintettem a testemet a Szentlélek templomának", (ide tartoznak a káros szenvedélyek is, amelyek a testet szennyezik, mérgezik) magyarul károsítottad, és minden ami bűn, az rosszul esik Istennek, de ettől függetlenül elfogad. Anyukád sem teljesen normális, hogy azonnal Istenre asszociált, mit se törődve azzal, hogy mi lehet veled.. Ráadásul semmi értelme nincs, mert jobb nem lesz tőle, csak még jobban lehúz. Én tudom milyen, 3 éve vagdosom magam, de én azért már elég szépen kijöttem belőle. Nem könnyű, de nem lehetetlen! Tisztelned kell ennyire a saját életedet!
2012. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem katolikus vagyok,igazából nincs is vallásom,de mélyen hiszek Istenbe.
2012. aug. 9. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!