Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen jó vény nélkül kapható...

Milyen jó vény nélkül kapható hangulatjavító gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés
Amitől lenne egy kis erőm, kedvem...
2009. júl. 21. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

19:11-es: nem keverd össze légyszives a rosszkedvüséget a depreszióval - a kettö közt rettentö nagy különbség van.

Depresszió ellen nem segit egy kis kirándulás - sajnos tapasztalatból beszélek.

2009. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

jaaaajjjjjj, attól még, hogy kirándulgat, nem gyógyul meg!!!!!!azt kell elérnünk, hogy legyen ereje kimenni a lakásból!!!!

Mi van azóta? vettél valami gyógyszert? Hol laksz? hány éves vagy? háziorvos ilyet nem ír fel, sajnos...

én voltam az első válaszadó

2009. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi! 18 éves vagyok és semmit nem tettem azóta ez ügyben
2009. júl. 24. 12:39
 14/23 anonim ***** válasza:
28%

spuri, eki, gomba, herka, soroljam még?...

ezeket ne gyógyszertárban szerezd be ;)

2009. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

szia!

az nem jó, ha nem tettél semmit.

vedd meg a Remotivot, vagy kérj segítséget a háziorvosodtól, hidd el, menni fog!!!!

2009. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

19:57-es választ nem értem sajna :S

Majd el fogok menni háziorvoshoz, eldöntöttem, hogyha lesz rá időm, kb 2 hét múlva.

2009. júl. 30. 20:28
 17/23 anonim válasza:
91%

Nem teszek fel új kérdést, de csatlakozom a kérdezőhöz. Annyit tennék hozzá, hogy én kipróbáltam már mindent. A gyógyfüvektől kezdve, a csokin, a hangulatjavító teán, az agykontrollon, a vonzástörvényén keresztül a Remotiv extráig (és mindent az előírt ideig próbáltam). Nekem semmi sem hatott. Lehetne mondani, hogy akkor miért nem megyek orvoshoz. Voltam már pszichiáternél (megjegyzem, iszonyatosan nehéz volt rávennem magam, nagyon nehéz ilyen helyzetben segítséget kérni, megnyílni egy idegennek, és a legbelsőbb érzéseimről beszélni, de én megtettem) elmondtam neki mindent, erre ő felírt egy orvosságot, sajnos már nem emlékszem a nevére, de másra sem volt jó, minthogy folyamatosan aludtam tőle, még ébren is félkómás voltam tőle, olyan volt, mintha be lennék drogozva. Az előírt adag után letettem, mert a hangulatomat, azt nem javította, sőt...

Erre a pszichiáter (aki szerint csak enyhe depresszióm van, nem is értem...ezek szerint a folytonos negatív, önmarcangoló gondolatok, az evés és alvásproblémák, az őrjítő féltékenység, üldözési mánia, és az önértékelés teljes zavara nem nagy probléma) elküldött egy pszichológushoz, nem volt könnyű, de neki is kiöntöttem a lelkem. Erre ő tovább akart küldeni megint egy másik pszichológushoz, és akkor feladtam. Nem igaz, hogy hiába fordul az ember orvoshoz, ha nem képesek segíteni. Amúgy a harmadik pszichológus már pénzt kért volna, úgy látszik, csak az anyagiakon múlik, hogy valaki megkapja e a megfelelő ellátást. Csak épp nekem erre sajnos nem futja:(

Úgyhogy remélem a kedves kérdezőnek bevállt valami javaslatotok, de én kérném, ha valaki tud valami igazán hasznosat ne legyen rest megosztani velem.

2010. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Szia!

Akinél a depresszió, mint betegség jelentkezik annak csak egy jó szakember segíthet, de sajnos abból elég kevés van. Nekem 2 pszichológus sem jött be, és előtte tömtek gyógyszerekkel is, aztán ajánlottak valakit, 50 perc 5000 Ft-ba került akkor, magán pszichológus. Ő is felírt gyógyszert, de ez gyomorkímélő volt és csak pár napig voltam tőle álmos, sajnos a nevére nem emlékszem, de valami újfajta volt. De nem a gyógyszer a megoldás, az csak segít maximum, egy jó pszichológus rádöbbenti az embert a saját problémáira és te magad fogsz rájönni, hogy hogyan old meg őket, hogyan lendülj túl dolgokon úgy, hogy elfogadható életet tudj élni, meg tudj barátkozni magaddal és az életeddel, még ha nem is tökéletes számodra. Nekem ez egy évembe került és jó sok pénzbe. És sajnos "mindenkinek" más gyógyszer jön be. :S Tehát elsődlegesen ne arra támaszkodjon senki, mert rossz esetben kiütnek vele 1 hónapra, de utána nem változik semmi, jó esetben pedig pont megtalálják a megfelelőt és akkor valóban segít, mert lendít az emberen egyet, de inkább az embernek a gondolkodásmódját kell megváltoztatnia és olyan célokat találnia amik úgymond lekötik és nem gondolkodik egyfolytában. :)Nagyon nehéz dolog, csak az tudja, aki megélte. Mert ha az ember lelke beteg, mindene beteg. Nehéz kinyögni a pénzt is érte azt is tudom, de muszáj, mert az ember egészsége fontosabb, mert egy súlyosabb depresszió esetében akár az életébe is kerülhet, ha évekig kínozza magát. Mindenkinek sok sikert és egészséget! :)

2011. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
7%
Akinek depresszióka van én tudok egy nagyon jó módszert: Ha csaj vagy jól d*gasd meg magadat. Ha férfi vagy, akkor menj el k*rvázni, hidd el egy jó b*aszás mindennél jobb. :PPP
2012. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jó is lenne ha így menne minden.
2012. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!