Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Első alkalomkor mi van a...

Első alkalomkor mi van a pszichiátrián?

Figyelt kérdés
Kaptam beutalót, el nem bírom képzelni, hogy működik ezaz egész.
2012. aug. 15. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

sztk-snál úgy, hogy benn vagy negyed órát, a doki kérdezget a táskádról, majd gyógyszert ír fel... Legalábbis nálam így volt -.-"

Ne várj semmi jót, úgyis lesza*nak

2012. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvos a szakma szabályai alapján lefektetett alapvizsgálatokat elvégzi és diagnózist állít fel.Majd felírja a szükséges gyógyszereket.
2012. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi lelkizés nincs?
2012. aug. 15. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs lelkizés. Bemész, köszönsz. Leültetnek, és megkérdezik, mi a panaszod? És te meg szépen elmeséled. Hogyan kezdődtek a panaszaid, milyen események fordultak elő veled. Jó lenne, ha nem felejtenél ki semmit, mert a doki ezekből állítja össze a gyógyszeredet. Közbe meg ő is kérdez pár dolgot. Megállapítja a diagnózist, felírja a gyógyszeredet, esetleg terápiát is mond. Meghatározza a szedés rendszerét, mennyiségét, és megmondja, mikorra menjél vissza hozzá. Ennyi az egész. Hozzád sem fog érni. Elköszöntök egymástól, azt annyi.
2012. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont kedden voltam először! Bementem és elmeséltem mi a problémám! Jó alaposan kikérdezett, sok kérdést feltett! Kb. fél óráig voltam bent, írt fel gyógyszert, elmondta hogy szedjem és ennyi! Egy hét múlva kontroll!
2012. aug. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!