Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyetemeken van iskola...

Az egyetemeken van iskola pszichológus? Kinek milyen tapasztalatai vannak velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok hozzá időpontot kérni? Mennyire toleráns, segítőkész? Érdemesebb inkább egy másik szakemberhez fordulni?

2012. aug. 21. 20:20
 1/5 poiu ***** válasza:
Nincs -amit én ismerek - pedig kéne. Nev. tanácsadó a legjobb esélyed.
2012. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetemeken nincs iskola pszichológus. Iskola pszichológus csak a közoktatási intézményekben van és a felső oktatás nem ez a kategória. Ha egyetemistaként szükséged lenne pszichológusra akkor vagy kórházi pszichológushoz tudsz menni vagy maszek pszichológushoz. A nevelési tanácsadóban csak nappali közoktatási intézményben tanuló diákokat "látnak" el és te nem az vagy.
2012. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez tévedés, hogy felsőoktatási intézményeknél nincs pszichológus, maximum iskolától függ. Mert pl: az egyetemre ahova járok annak van egy irodája, amit a tanulók ingyen felkereshetnek. Bármiféle problémával lehet hozzájuk fordulni. Négyszemközt történő beszélgetés, bejelentkezés alapján. És ott szívesen segítenek ha bármi van. A többi iskolában persze nem tudom, hogy van e ilyenre lehetőség de nálunk van.
2012. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk lehet választható tárgyként pszichológiát, gazd. pszichót tanulni. Egyszer a gazdpszicho tanár - aki pszichológus- mondta nekünk, hogy fent a tanszéken meg lehet őt keresni, ha valakinek gondja van. Én egyszer felmentem a tanszékre, bár egyáltaln nem emiatt, mégis beszélgettünk kb. két órát ilyen lelki dolgokról, és mondta hogyha gondolom menjek nyugodtan máskor is, mert szivesen segít.
2012. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kolis van, akk elvileg a kolinak is kell lennie, vagy ha van ismerősöd aki kolis, akk ő is tud segíteni, hogy eljuss hozzá
2012. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!