Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, mit tegyek?

Depressziós vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

Összeomlottam, nincs munkám, elküldtek, itthon vagyok csak, a párom tart el!!!!

Iszonyú!!!

Előtte sem voltam túl jól, olyan anyám van, aki egy szentet is a pszichiátriára juttatna.

Elköltöztem már tőle 3 éve, de azóta is folyton hívogat, pocskondiáz a telefonban, ordít, undorítóan beszél...

Nem akarok erről hosszabban írni, mindenki, aki ismeri azt mondja, hogy "csoda, hogy eddig bírtad".


Tehát, annyira sose voltam stabil, de ez a munka elvesztés kicsinált!


Nem bírom tovább!!!!


Munkát kellene találnom, de nem tudok, mert bőgök egész nap, felkelni se tudok, VÉGE MINDENNEK!!!!!


Mit csináljak????


Talpra kellene állnom, és most omlok össze!!!!


Ha ez így marad, megölöm magam, nem bírok így élni!!!


Munkanélküliként, depressziósan, sírógörcsökkel, olyan belső feszültséggel, ami megőrjít és kikészít!

Rángat az ideg belül, nem bírom tovább!


Mit csináljak?????


Úgy érzem, nincs kiút!!!


Munkába akarok állni, és nem jön össze, már keresni se merek, nem vagyok jó semmire!!!


Mit tegyek?

Kérlek válaszoljatok!



2012. aug. 23. 13:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Munkát nem fog adni, azt tudom, de nem is ez az én gondom, mert én mindig egy nagyon szorgalmas lány voltam, mindig dolgoztam, és el tudtam intézni mindent.

Suliba jártam, dolgoztam, mindent megvettem magamnak, ami kellett.


Éppen ezért vagyok kétségbeesve, hogy mi lett belőlem.


Egész nap csak bőgök, enni se tudok.


Hát én nem ilyen voltam!!!

Ez rémisztő.

2012. aug. 23. 15:49
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az lerí rólad, hogy értelmes vagy, ez jó jel! Tényleg keresd föl a helyi pszichiátriát, és jelentkezz terápiára, illetve majd eligazítanak. Sajnos ott is akadnak jók, jobbak, és még sokkal rosszabbak is... Reméljük, szerencsés leszel! Egyébként hány éves vagy kb.?
2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
25 vagyok.
2012. aug. 23. 16:04
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az jó kor. Elég felnőtt, de még nem öreg. :) Fel a fejjel, és menj el pszichohoz, és írd meg, ha sikerült bejutnod!
2012. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Holnap intézem, már ha nem kar el a sírógörcs reggel, de csinálom, csinálom, vagyis CSINÁLNÁM!

Valami muszáj, hogy változzon!

Köszi még egyszer!

2012. aug. 23. 16:19
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy csinálnád? :) Csináld! ;) Ha sírva, akkor sírva! Olyankor a legszükségesebb, ne akard előtte is álcázni, hogy erős vagy! Na sok sikert hozzá!!!
2012. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"ne akard előtte is álcázni, hogy erős vagy"


Na, jól rátapintottál a lényegre, mert mindig ezt csináltam, "Erős vagyok, erős vagyok, erős vagyok!!!!"


És így kibuktam, és pár hónap alatt.


Gondolom, ezzel is dolgozni kellene a pszichológusnál, hogy ne mutassam magam mindig erősnek, akkor is, ha már majd összeesek.


Nem vagyok egy nagy szám abban, hogy elemezzem magam, sose elemeztem az érzéseimet, csak tettem, amit kellett.

Nem vagyok egy lelkizős nő, aztán most kétségbe vagyok esve, hogy mégis csak lelkizni kellene!


Hát, eddig ment ez, kibuktam, nagyon rosszul vagyok.


De, amúgy nagyon jól esett ezt leírni, meg az, hogy válaszoltatok.

Köszi!

2012. aug. 23. 16:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha valami konkrét lépést tettél, írd meg! :) Hajrá!
2012. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!