Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig szomorú?...

Miért vagyok mindig szomorú? Szomorú, szomorú.

Figyelt kérdés
Igazábólkonkrét okom nincs rá. (Persze van, amikor van, de általános szomorúság az mindig megvan.)Nagyon sokszor tudom leplezni, és sokan szeretnek is, mert derűs vagyok, és "elbűvölő nő". Sokan azlrt szeretnek mert "vigyori" vagyok, ls nagyon "vidám lánynak" tartanak. De ez csaka látszat Belül szomorú vagyok,és ez a legjobb szó rá.
2009. júl. 25. 03:09
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez régóta fennáll, akkor szerintem beszélj egy pszichológussal. Nagy valószínűség szerint tud segíteni, és a beszélgetéssel megfoghatóvá válhat a probléma.
2009. júl. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok egyfolytában, elképesztő h milyen hangulatember vagyok, valamikor észre sem veszem h mi rontja el a kedvem, de akk el van cseszve rendesen, persze próbálom leplezni, általában sikerül ha nagyon akarom, de a barátom általában észreveszi és olyankor csak kérdi h mi a baj, és én nem tudom megmagyarázni, ezen persze felhúzza magát h mértnem mondom el, úgyhogy aztán már okkal lesz bajom.. Én nem tudom h mit lehetne tenni, mert az sem normális h az ember lánya mindennap sír, persze elbújva, ahol senki sem látja vagy nem veszik észre, játszhatja el mindenki előtt h minden a legnagyobb rendben van. Alapból olyan vagyok sokmindent nem adok ki magamból, és csak azt mondom ha érdeklődnek, h majd megoldom, aztán persze felőröl az egész és szenvedek, szall véletlen se kövesd ezt a példát mert nagyon gyilkos. Segíteni ezzel nem tudtam, de láthatod h a problémáddal nem vagy egyedül.
2009. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
nabocs. akkor mi is itt a probléma?
2009. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
énis ien vvok :(
2010. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!