Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha félek az...

Mit csináljak, ha félek az emberektől?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a kórházban a sűrgősségin, és oda nem mertem bemenni, a portás kísért el, de az önműködő ajtók előt egy méterrel ott hagyott és mikor gyorsan bementem egy ápolónő után, ott a kórház látványától, meg a kerekesszékes emberektől, meg a folyosón lévő ágyaktól, a környezettől azt hittem ott esek össze.nagyon féltem, komolyan én ott sírni kezdtem...egy orvost kísért el ott mindenhova.hirtelen azt se tudtam ki vagyok csak vmi pánik rám jött, amitől mozdulatlan lettem..ezt érzem a suliban is.ott az emberektől, meg a környezettől megszólalni nem tudok, csak a dolgozataim ötösök, és így vagyok kitűnő, de borzalmas az életem.vki segítsen.már voltam pszichológusnál de tíz hónap alatt rosszabb lett.:/ 18éves vagyok,
2012. aug. 29. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy, hogy emberek közé mész. olvashatsz akárhány könyvet, de amíg nem tapasztalod meg a saját bőrödön, hogy nem bántanak az emberek, addig nem fogsz tudni élni. helyezd magad olyan helyzetekbe, amiktől nagyon félsz, és idő után elmúlik majd;)
2012. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez. Nem a félelemre ad gyógyszert, hanem az agyadat meggyógyítja. És akkor magadtól rájössz, hogy irreális a félelem. ( háziorvos->beutaló->pszichiáter )
2012. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!