Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti szeretitek/szerettétek a...

Ti szeretitek/szerettétek a pszichológusotokat?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek hozzá utolsó alkalommal. Nagyon megszerettem, fél év alatt szinte közelebb került hozzám mint a szüleim, és teljesen ki vagyok akadva a gondolattól is, hogy többé nem láthatom. Veletek hogy volt?

15/L


2012. aug. 31. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Én a kezét is akartam megkérni, de elutasított a cudarja.
2012. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az első igazi szerelmem volt. De elhagyott, egy másik bolondért.
2012. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben a válasz. Nem tudok tisztán gondolkodni erről most.
2012. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan szörnyű...végre érdekelt valakit, hogy mi van velem..és megint el kell veszítenem valakit, de most nem tudok semmit sem tenni, nem tudom megakadályozni.:/
2012. aug. 31. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez az érzés csalóka. A szeretetedet főként az fűti, hogy "végre érdekelt valakit, mi van velem". Ez nem egy valós emberi kapcsolat, hisz igen csak egyoldalú. Az a lényeg, hogy segített a problémádat megoldani, erőt adott, így igazi kapcsolatokat is ki tudsz majd alakítani és boldogulsz az életedben.
2012. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez most nagyon rosszul fog esni, de neki ez a munkája. Ő ezt helyén tudja kezelni, próbáld te is.
2019. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ők is emberem! Akarva akaratlanul is megszeretnem minket. Tudom, mert az én pszichológusommal ezt megtudtam beszélni. Lehet hogy helytelen, de ő aztan mindem csak nem tavolsagtaetó!



Mondd el neki mit érzel, fontos resze lehet a terapianak, avagy az elemgedesnek

2019. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!