Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon antiszociális vagyok?

Nagyon antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálok mindenkit 3-4 ember kivételével. Az egész osztályomat,tanáraimat,iskolámat, a várost... mindenkit. Ránézek az emberekre,és az jön le,hogy mennyire utálom őket. Elegem van,hogy az a legfontosabb hogy nézel ki, mindenki nyalizik mindenkinek,csak hogy népszerű legyen, semmi egyéniség,és ha valaki őszinte az ki van túrva. Gyűlölöm az egész osztályt. Ha nem büntetnének érte képes lennék az összeset egy automata gépfegyverrel szétlőni.

15L


2012. szept. 3. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám:D én sem szeretem a társaságot,de én már ezen nem is rágódom ki mit gondol erről,és a bulizásról,meg a társadalmi életről.

18/L

2012. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egész nyáron nyugodt voltam,aztán ma megláttam az osztálytársaimat, a többi sulis majmot 2 órán át bőgtem.
2012. szept. 3. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

én se sok embert kedvelek az osztályomból sőt szitne senkit se, olyan maflák csak fészbukoznak magamutogatósat egy lányt se tudnék mondani aki nagyon közel állna hozzám a gondolkodásomhoz, de ettől függetlenül nem kívánnám szétlőni őket nem foglalkozom ezzel nagyon próbálok a tanulásra figyelni és természetesen azért szoktam mindenkivel beszélgetni

A túlzott gyűlölködés mizantróp viselkedés esetleg felvethet egy olyan kérdést hogy magaddal meg vagy elégedve? nincs önértékelési problémád?

2012. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyan. Ezen én is átestem.A középsuli már csak ilyen, főleg ha kifogja az ember a sok idiótát. Egyetemen meg munkában már más a helyzet, mert ott lesz*rhatod a másikat, nem alkottok úgy egy közösséget. Amúgy szerintem nem akkor baj ez mint ahogy sokan beállítják de azért ne ölj meg senkit :D
2012. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bár akkor lettél volna 15 éves amikor én... na mindegy. a gimi az ilyen. keress más társaságot a gimi a legrosszabb ilyen szempontbol.
2012. szept. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most azért nem kell szétlőni őket xD De ha még is embert akarsz ölni akkor ott vannak a tudod,sötét Indiából jött patkányok...Én is antiszociális vagyok csak én azt érzem hogy ők utálnak engem,nem pedig én őket
2012. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!