Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi? Milyen betegsége lehet...

Bruno11 kérdése:

Ez mi? Milyen betegsége lehet a barátomnak? (részletesben lent)

Figyelt kérdés
Bementünk a Tescoba venni valami apróságot (innivalót, pékárut.) Egyszer csak meglátta a fűnyírókat és hogy akciós és megvette. Nem letehet lebeszélni. Megvette. Már majdnem hazaértünk mikor megszólalt:" Basszus most kapcsolok vettem egy fűnyíró"). Amit tudni kell róla, hogy oxigén hiánnyal született ezért kicsit "féleszű", de nem hagyja magát átverni, meg átlátja a dolgokat, csak abban mutatkozik hogy mindig teljes mértékben magabiztos. Nem volt berúgva, nem volt semmilyen szer hatása alatt. Csak valamiért egy időre kikapcsolt az agya. 21 éves.

2012. szept. 9. 23:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Máskor is ha vele voltam és valahol meglátott valamit ami tetszett neki mondta hogy ez kell neki és megveszi, de végül elterelődött róla a szó. Azt hittem akkor csak viccelődik, poénkodik. Ezek után azt hiszem lehet komolyan gondolta. Olyan mintha időnként egy kis időre kikapcsolna az agya, de eddig nem mutatkozott ez rajta.
2012. szept. 9. 23:14
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát, nem tudom, de szívesen mennék vele shoppingolni az ékszerbolt környékére :D
2012. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem csak örült neki, azért mondta ezt. Én is szoktam ezt a "jézusom, új telefonom van" típusú játékot játszani. Ha meg van rá keret, miért ne vehetné meg?

Nem igazán látom, hol van a probléma.

2012. szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem betegség lehet ez, legalábbis annyiból amit leírtál ez egy normális dolognak tűnik. Én is szoktam olyat, hogy elfelejtem, hogy valamit vettem, és mikor megtalálom, úgy örülök neki, mintha valami ajándék lenne.
2012. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen gazdag, közhasznú munkás. Nem fogta fel egyszerűen hogy mit csinál és nem tudtuk lebeszélni. Másnap azt mondta hogy olyan volt mintha álmodta volna az egészet azalatt míg a Tesco voltunk.
2012. szept. 10. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ez betegség. Van olyan ismerősöm, aki egy nap 8 db PC-s széket vásárolt. Már letiltották a bankkártyáját, pénzt nem adnak a kezébe stb
2012. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem is kell egy ilyen pasi.:D
2012. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mongyuk én kur*asokat röhögnék rajta.:D
2012. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem a te pénzedet költené.
2012. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!