Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy problémám, hogy...

Van egy problémám, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Furán hangzik, de egyszerűen nem tudom megjegyezni az emberek nevét. 20 éves vagyok, már az általános iskolában is ez volt, a 8 év alatt a fél osztályról tudtam kb, hogy ki kicsoda, a középsulis 4 év alatt is ez volt, olyan bosszantó... És most ugyanez van a munkahelyemen, 1 éve dolgozók itt, a csoportomból (7 fő) szerencsére mindenkinek tudom a nevét, de a másik itt dolgozó kb 15 főt fogalmam sincs, hogy hívják, pedig beszélek mindenkivel napi szinten, és az én nevem tudja mindenki. Utálom, hogy ha valakit megszólítok vagy nagy nehezen, vagy semennyire nem találom ki a nevét, ezért senkit sem szoktam név szerint szólítani. Arcra mindenkit tudok, hogy honnan ismerem, mit csinál, stb, de hogy hogy hívják.....

2012. szept. 13. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tulajdonságokhoz kötni, pl. Andrea az aktív, barbara a béna, stb. Így lehet könnyebb lenne:P
2012. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megoldani nem tudom hogy lehet, de harmincon túl is ugyanígy vagyok. Szerintem ha nem mennék be 3 hónapot dolgozni, utána az emberek 80%-nak a nevére nem emlékeznék :I
2012. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!