Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucináció ellen házilag?

Hallucináció ellen házilag?

Figyelt kérdés

hallucinációim vannak elvileg. mármint van hogy suttogásokat hallok, amikor lefekszek aludni, úgy érzem, hogy a hátam mögött csak egy nagy szakadék van és nem merek oda nézni, vagy hogy másik világ nyílik meg mögöttem. vagy van hogy nem suttogásokat, hanem éles hangokat hallok, amelyek egy mondatot mondanak. vagy úgy veszem észre, mintha mások latinul kezdenének beszélni és nem magyarul. tehát a szvak összefolynak vagy nem is tudom. van hogy úgy érzem, hogy a padló alattam ingadozik, a falak bedőlnek, vagy...nem is tudom... a párhuzamos metszi egymást valahol, tehát nem párhuzamos többé. már mondtam a pszichiáteremnek, aki a gyógyzsert felírta, de ő messze van tőlünk, tehát a pszichiátirára nem tudok bejárni, hogy dumáljak vele egy héten egyszer, amúgy is elfoglalt vagyok (gimi, zongora stb). a közelben pedig csk fizetős pszichológus van, aki "klinikai" esetekre van specializálódva. a nevelőtanácsos pszichológusom, pedig már nem foglalkozhat velem. nem tudom, hogy a hallucinációk miatt vagy amiatt, hogy " falcoltam". habár nem tuodm ezalatt mit értünk... én azt értem ezalatt, hogy valaki vagdossa magát. én viszont van, hogy "vagdosom magam"... ez csak az hogy végig húzom magammon és vérzek, de nem direkt vérezést akarok..de általában csak karcolom magam. erről leakarok állni, és próbálok is. tudom hogy nem használ.

de valamilyen házi praktika a "téveszméimre"? *sztem nem annyira súlyosak, mint pl egy skizofrénnél, de gyakran meg

rémisztenek.


2012. szept. 16. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz.
2012. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedjél centrumot.
2012. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!