Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális vagyok?...

Szerintetek normális vagyok? Gáz, ha énekelek magamban?

Figyelt kérdés

Szokásom, hogy amikor megyek bicajjal, mindig énekelek magamba, félig tátogva. Sokszor nem is veszem észre, de egyfajta érzés, talán félelem van bennem, hogy valaki meglát. vagy azon gondolkozom, hogy mi van ha valaki épp néz ki az ablakon, és látja, hogy én bulizok magamban? :D

szerintem gyogyósnak nézhetnek. volt már olyan, hogy nem vettem észre, hogy egy parkoló kocsiban valaki ült, én meg jókedvűen vigyorogtam, meg énekeltem.

sőt van amikor motyogok is magamban, főleg, amikor mérges vagyok.

szerintetek normális vagyok? amúgy nem gondolnám magam furának, nem vagyok már kisgyerek sem, de nem igazán értem ezt.

szerintetek?


22/N


2012. szept. 18. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi különleges és furcsa nincs ebben.
2012. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok, akkor mégse vagyok kattyant...:D
2012. szept. 18. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy vidám emberke vagy! És szerintem az is felvidítod, aki észreveszi! :)
2012. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hááát, ha visszagondolok arra a kocsis szitura, én inkább döbbenetet láttam az arcán...na de aztán lehet, hogy jót röhögött magában. :D
2012. szept. 19. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen normális vagy :) sok benned a jó érzés ennek örülj. Én is ezt csináltam régen de most már nem tátogok :) leszokattam magam róla ,am élvezed az életed ez annak a jele.
2015. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!