Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista vagyok szerintetek?

Alkoholista vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
Naponta háromszor szoktam inni alkoholt, az étkezések után, illetve este a kocsmában még ledöntök egy két sört, meg néhány felest. Reggel pálinkát iszom, délben borozom, a vacsorához pedig általában unicumot, vagy valamilyen párlatot. Annyira nem szoktam részeg lenni, csak sokkal jobb hangulatom lesz tőle, de utálok kijózanodni, olyankor mindig csak a következő alkalmat várom.

2012. szept. 18. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy igen!
2012. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
lassan 10 éve így élek, nem tudom hogyan tudnám abbahagyni, de most már legalább tudom, alkoholista vagyok.
2012. szept. 18. 20:09
 13/18 anonim ***** válasza:
És szeretnél ez ellen tenni valamit?
2012. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
attól,hogy soha nem iszol máztól már többet netán.akkor is mindig alkoholista maradsz.ha netán nem hiszed el, nézzz utána.őszintén sajnálom.de próbálj meg jó útra térni,főleg ha gyerekeid, szeretteid vannak.ők nem érdemlik meg és te sem, hogy netán korábban itt hagyd őket:/
2012. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Neked már mindegy. Kampec Dolóresz.
2012. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az vagy! Ha rendszeresen fogyasztod az vagy!Főleg ha alig várod az alkalmat!
2012. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem is az.De az nagyon jó ,hogy saját magad felismered a problémát és innentől tehetsz is ellene!Sok sikert!
2012. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki még egy napot sem bír ki szesz nélkül, az már alkoholizmus. Szenvedélybetegség, melyből nem lehet szabadulni csak orvosi segítséggel, elvonókúra alkalmazásával. Persze esély meg van arra is, hogy valaki visszaszokik. Dehát néhány házasság tönkrement már ez végett, hogy alkesz a pasi és semmit sem ér. otthon.
2020. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!