Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham, vagy csak...

Ez pánikroham, vagy csak szorongás?

Figyelt kérdés
Gyakran kb havonta egyszer amikor nyomás van rajtam, pl felelés esetleg fellépés, de előfordult már fodrásznál és kocsiban is, hogy arra gondoltam hogy "Min lesz ha pánikrohamot kapok?" és aztán elkezdtem pánikolni. Tüneteim a bizonytalanságérzet, ájulásérzet, légszomj, félelem attól hogy elájulok vagy hogy pánikba esek. de nem tudom eldönteni hogy ez most pánikroham, vagy szorongás vagy pánik előtti állapot, mivel az egész csak pár másodperc. Sosem szóltam ilyen érzés közben senkinek, és nem is vették még észre rajtam hogy rosszul vagyok, jól lepleztem. Közben mersze nem tudom élni rendesen az életemet, mer attól félek, hogy félni fogok attól, hogy félni fogok attól, hogy...

2012. szept. 15. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Ez egy erősebb szorongó érzéssel indult, és később a felelem tette pánikká. Ezek a mostani napok erősítik ezt az érzést. Ennek ellenére jó lenne orvoshoz fordulni. Elég a háziorvoshoz, ő meg tudja ítélni, hogy kell e tovább menni, vagy elég lesz egy kis természetes nyugtató.
2012. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!