Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mehetek pszichiáterhez?

Hogy mehetek pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

Abban a kerületben, ahol én lakom, elvileg nincs pszichiátriai szakrendelés. Megnéztem a honlapjukon is. (IX. kerület). A háziorvosomat akartam megkérni, hogy utaljon akkor be oda, ahova tud (vagy, amit ő jónak tart), de a háziorvosom szabadságon van. A környező kerületekben meg nem akarnak fogadni, mondván nem vagyok kerületi lakos. (7. és 8. kerületi szakrendelést hívtam telefonon). Most akkor hova mehetek?


(Még péntekig szerettem volna eljutni egy szakemberhez, hogy felírassak egy gyógyszert, amit már korábban szedtem egyszer és bevált, akkor egy magándokinál voltam, de arra nincs pénzem már sajnos)


2012. szept. 19. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem hívd fel a IX. kerületi szakrendelőt (Mester utca 45-49, 061/455-4500), és érdeklődj náluk, biztosan tudnak segíteni.
2012. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2012. szept. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!