Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira de annyira egyedül...

Annyira de annyira egyedül érzem magam, és depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
kb egy selejtnek érzem magam, nem vagyok képes semmire sem.. valaki szeretne beszélgetni, aki hasonló helyzetben van?
2012. szept. 24. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, Kérdező?
2012. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én is így érzem
2012. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 leszek, miért?
2012. szept. 24. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem..:) Ilyen fiatalon nagyon sokan így vannak ezzel. Nem vagy egyedül! Keress valami hobbit, foglald le magad! Lényeg, hogy ne legyen időd ezen agyalni. :) De ha gondolod, írj! :)
2012. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
H azt mondod, hogy nem vagy képes semmire, sőt leírod, akkor tényleg nem leszel képes semmire. Ha azt mondod, sőt leírod, hogy jól vagyok, akkor jól leszel, ha azt mondod, sőt leírod, hogy hiszem, hogy meg tudom oldani és hogy minden gödörből ki tudok mászni, akkor meg tudod oldani és minden gödörből ki fogsz mászni, mert te vagy a te világodban a világ közepe, és te alakítod. Jó vagy rossz. Rajtad múlik. Ölellek szeretettel.
2012. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én meg azt sejtettem, hogy nem fogja senki komolyan venni. tényleg egyedül vagyok, rohadtul nincs egy szem barátom sem, és sosem jön össze semmi.

21:45, köszönöm ez jólesett. :)

2012. szept. 24. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így vagyok...
2012. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Énis ígyvagyok vele.Ha gondolod beszélhetnénk.
2012. okt. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azóta rendbe jöttél?
2014. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!