Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Algoflexel bevehetem egyszerre...

Algoflexel bevehetem egyszerre a xanaxot (fél szem 0.25ös)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" kicsit meg is csíptem --mert én nagyon erős vagyok-- "


Jesszus...

2012. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi Jesszus!!


Ha felnőtt vagy próbáld ki te magad, csak gyakorolni kell.


Gondolj az ujjad végére és koncentrálj oda, hogy az energia kiáramoljon belőle. Egyszer még régebben észre vettem hogy amikor gyógyítottam másokat a körmöm vége sötétebb, éget lett-- megszagoltam és éget szaga volt megnéztem az ujjam bögyét és pontszerű égés volt rajta a sok egy-két ujjas gyógyítástól-- addig én se figyeltem fel erre.


aztán fogtam egy ki pókot dobozba tettem és arra sugároztam koncentráltan-- a kis pók először menekült aztán megállt aztán leestek a lábai és amikor hozzányúltam szétesett testének egy része porrá lett.


Aztán jutott eszembe hogy a koncentráltan kisugárzott mágneses energia ha nem is látható mert olyan gyenge az emberi energia, még is tulajdonképpen lézerfény ami vág, éget megrázhat de speciális helyre sugározva gyógyitó

2012. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!