Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A társasági élet hiánya...

A társasági élet hiánya milyen problémát okozhat?

Figyelt kérdés
Fiuú vagyok, 25 éves,de inkább már a 26-hoz közlebb. Nincsenek barátaim,sem barátnőm. Meglehetősen gátlásos srác vagyok,ennek köszönhetően nem tudok kezdeményezni, nemhogy a csajozás,még barátkozás terén sem.:S Arra lennék kiváncsi,hogy lehet-e valami mentális jellegű bajom a problémám miatt.
2012. szept. 28. 09:15
1 2
 11/15 agi91babe ***** válasza:
Két betű: TB
2012. okt. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ki vagytok ti ! Még bátorítjátok is hogy ölje meg magát meg az élet szenvedés. Nem az élet nem szenvedés csak tudni kell hogyan éld. Tűzz ki magadnak célokat akármilyen legyen is az. Még ha antiszociális jellegű is én ezt ajánlom. Állj mindenkivel szóba törődja saját dolgoddal és vágj mindig jópofát ne lássák az emberek hogy zavart vagy mert akkor a környezeted úgy viszonyul hozzád ahogy azt te nem akarod. Én sokmindenen mentem keresztül. Láttam csúnya dolgokat tettek velem csúnya dolgokat mégis itt vagyok és nem adom fel akármilyen szr is a helyzet. Nekem is voltak ilyen problémáim de túlléptem rajtuk. Az élet ajándék és az nem becsüli kinyalhatja a seggem. Hát mi a fszért döglene meg valaki aki nem talál boldogságot. Miért? Az élet egy játék. Egy harctér Ha nem állod meg a helyed akkor elveszel Ne vessz el. Játssz Küzdjél és lesz célod Lesz boldogság Lesz élet
2013. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
akár gyomorfekélyt is okozhat sőt még rákot is+ a stressz is ott van mellette...ha vágysz rá találj ki vmit.
2015. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,hogy az egyedüllét stresszmentes. (nem csal meg a barátnő,nem kell hallgatnom a kölykök üvöltését)
2015. júl. 15. 13:24
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak saját magamból kiindulva tudom mondani:

Nagyobb problémákat okozhat, mint gondolnád. Először is, teljesen magadba fordulsz, felépíted a saját kis belső világodat, a kapcsolatod a valósággal fellazul, akár meg is szakad. ÉS itt kezdődnek a komoly problémák: a depresszió, a paranoia, ami akár odáig fajulhat, hogy nem mersz kimozdulni a szobádból, kényszerképzetek, meg ami kell; azaz inkább nem kell.

Bár azt nem tudom megmondani, hogy nálam a kényszeres zavar okozta-e az emberkerülést, vagy fordítva. Ám tény, hogy minél inkább kerülöm az embereket, a panaszaim annál inkább erősödnek.


Persze lehet, hogy nálad teljesen más a helyzet, és rád ez nem vonatkozik. Ha amúgy nincs semmi mentális problémád, akkor talán a társaság hiánya sem fog megártani. Nem vagyunk egyformák.

2015. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!