Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kórházakban miért akarnak...

A kórházakban miért akarnak nyugtatót etetni mindenkivel?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Valójában nem akarnak nyugtatót etetni mindenkivel. Hogyan jöttél erre a gondolatra?
2012. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pedig így van, sajnos láttam mi folyik a kórházban, sajnos több hónapig is jártam látogatni.

Mindenki síri csöndben feküdt az ágyában. Olyan volt, mint egy hullaház.

A nővéreknek így egyszerűbb, mintha mindenki nyomogatná a csengőt, ha éppen szüksége van valamire.

Ezért.

2012. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Képzeljétek csak el, hogyan látna el pár nővérke annyi beteget, ha nem lennének lecsitítva? Sőt, valószínűleg a nyugtatókat kifejezetten erre találták ki, főleg a "diliházak" használatára, hisz a ki bambán ül és csorog a nyála, azzal nincs annyi gond...

Kár, hogy manapság már felírják otthonra is, aztán persze nem tudják az emberek, mi is a bajuk, hogyan is szoktak rá, jön a depresszió, a pánikbetegség stb. stb. És még több nyugtató... És hogyan is oldaná meg egy kemikália a lelki problémát???

2012. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy butaság. Valami rossz helyen jártál.
2012. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!