Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfiaktól való félelem...

Férfiaktól való félelem hogyan alakul ki? Mivel kezelendő?

Figyelt kérdés

Itt vagyok példának én. Nem utálom a férfiakat, tulajdonképpen vágyom is gy párra, de félek tőlük. Például, férfi orvoshoz nem megyek el, inkább szenvedek. A boltban női eladót keresek, női ügyintézőt, női magántanárt stb.

Férfiak közelébn mindig szorongok, és nem is tudok meglenni sokáig mellettük. Maximum 60 év felett és 10 év alatt.

Nő vagyok egyébként. Zavaró, úgy érzem magam, mint egy szerencsétlen idióta. Úgy érzem, mintha lenéznének, undorodnának tőlem.

Hogyan változtassak rajta ? Mondanám, hogy holnaptól csak férfiakhoz megyek oda, ha valami kínom van, de attól kiver a víz.


2012. szept. 30. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Menj el pszichológushoz, ez nem normális.
2012. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ja menj pszichológushoz, de ne Csernushoz, mert attól csak még ilyenebb leszel.(jó pszichológusnak tartom, de ő pont olyan, mint akiktől te félsz)
2012. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

(am. Csernus az pszichiáter de ez most mellékes )


Nem lehet hogy rossz volt nálatok az apa-lánya kapcsolat,vagy nagyon elhanyagolt?

2012. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de neked egyértelműen szorongásos zavaraid vannak:) mindeképp azt javaslom, hogy kezeltesd. sok beszélgetés, csoporterápiát vagy néha gyógyszereket szoktak alkalmazni.

egyik ismerősömet 8 hónap alatt kigyógyították belőle én még sajnos szenvedek tőle:)

2013. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!