Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S Hogyan tudok ki...

S. O. S Hogyan tudok ki mászni a depresszióból?

Figyelt kérdés
Főként olyanok írjanak akik végig csinálták az egészet és megértik ezt az egészet előre is köszi 14 L
2012. okt. 13. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Csakis segítséggel. Keress fel egy pszichológust. Ne félj segítséget kérni!
2012. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Drága 14 éves lány! Ne ringasd magad ábrándokba! A kamaszkori hangulatingadozást nem kell depressziónak titulálni. Hormonok játéka zajlik le benned. Ettől van a rosszkedv. No meg az ősztől, no meg a sulitól, no meg az eddig sosem tapasztalt ismeretlen érzésektől, idegen vágyak támadásától, no meg a család is szekálja a szegény ember szegény lányát, no meg a test is változik, vagy túl sovány, vagy túl kövér, no és a haj, no és.. no és. Ismerem ezeket, átmentem rajta, sőt mindannyian átestünk ezeken a dolgokon. Tehát minden a legnagyobb rendben van. Egészséges vagy.
2012. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden esetben a - no és... a dolog lényege. Mert akkor én no és már 8 éve fejlődök? ha 14 éves kort vesszük alapul. De van igazság is benne, ha 16 évesen is ugyan ezt fogod érezni amit most, na akkor már a biztosabbnál is biztosabb a depressziód...
2012. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Attól, hgoy 14 éves, nem kell rögtön leszólni.. Én is 12 évesen kezdtem, nem vettem róla tudomást, betudtam annak, hogy hülye vagyok, és most 20 évesen közép-súlyos depresszióm van, meg szociális fóbiám. Lehet, hogy ha annak idején elküldenek egy pszichomókushoz, akkor pár alkalom helyre tett volna, és most nem szenvednék.


Tehát, szerintem semmiképpen nem fog megártani, kedves kérdező, ha elnézel egy pszichológushoz, általában suliban is szokott lenni iskolapszichológus! Ha anyukáddal jó viszonyban vagy, akkor vele is beszélj erről, kérdd, hogy segítsen neked!

2012. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól még hogy 14 éves lehet depressziós,én is 13-14 évesen voltam az,azután pánik beteg is lettem(még most is az vagyok)Szerencsére depressziós már nem vagyok,én ezt orvos nélkül megtudtam oldani.:)
2012. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik segíteni próbáltak és jó tippeket adtak ... Voltunk pszichológusnál ő azt mondta hogy pánik beteg vagyok és ez váltott ki egy kisebb depressziót de főként pánik beteg vagyok.. De mivel viszonylag az elején segítséget kértem hamar ki fogok jönni ebből az egészből :)
2012. okt. 19. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!