Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nehézlégzés lehet a szorongá...

A nehézlégzés lehet a szorongás, depresszió vagy stressz jele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 08:33
 1/9 anonim válasza:
Természetesen lehet. Arra a három fogalomra amit kérdésedben említettél, egy fél orvosi lexikon tünetképét szokás ráhúzni.
2012. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen, a nehézlégzés ezeknek a tipikus tünete.
2012. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen valószínű ideges vagy! Valamit tegyél ellene. Igyál meg napi 3 bögre citromfű teát és este még vegyél be egy Valeriána Relaxot is, vagy szedhetsz Orbáncfű kapszulát, vagy ihatod teában is. Mindegy melyiket választod, csak rendszeresen pár hónapig alkalmazd.
2012. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a tea hatásos?
2012. okt. 18. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ez a tea hatásos. Legalábbis nekem használ. Én is eléggé stresszes vagyok és tapasztalatból tudom, hogy segít. Jó még a Magne B6 vitamin is.
2012. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magne B6-ot nem régen kezdtem el szedni, remélhetőleg segít is valamit.
2012. okt. 21. 12:27
 7/9 anonim válasza:
Itt mindegyikőtöknek tudom ajánlani a Magnosolv granulátumot, nekem a gyógyszerész javsolta a sima magne b6 helyett. Nézzetek utána, lehet nektek is bejön.
2012. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hatásosabb a MagneB6-nál?
2012. okt. 23. 09:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt mandulagyuladásom, hörgőgyulladásom és arcüreggyulladásom kb. 1 hónapja. Azóta is megvan ez a nehézlégzés. :/
2012. okt. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!