Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért rossz a közérzetem? Mi...

Miért rossz a közérzetem? Mi lehet az oka annak, hogy nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért nem tudom jól érezni magam, annak ellenére, hogy nagyjából rendben van az életem. Persze vannak olyan napok, amikor egy kicsit nehezebb a tanulás és a sok kötelezettség miatt, de az alapvető dolgok, akkor is a helyén vannak, mint például a család, barátok, anyagaiak.. 20/L

2012. okt. 18. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát hallod, így mi se tudunk rá válaszolni...minden tökéletes, de valami mégis zavar...


Megvan! Szerintem már annyira idilli minden körülötted, hogy belül kezdesz gyanakodni, hogy ez már túlontúl szép :D 'Kell hogy legyen valami, ami nem tökéletes...'


Másik lehetőség, hogy el vagy kényeztetve.


Harmadik az, hogy nem írsz le valamit, ami fontos lenne.

2012. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elkényeztetve, egyáltalán nem. Az egyetem mellett dolgozok, ezért van meg mindenem, de abban lehet, hogy igazad van, hogy hiányzik valami az életemből, de fogalmam sincs, hogy mi lehet az...
2012. okt. 19. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!