Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki abszolút...

Van itt olyan aki abszolút mentes mindenféle külső környezeti véleményfüggéstől?

Figyelt kérdés
arra gondolok pl aki teljesen úgy érzi őt semilyen formában nem érdeklik mások véleménye, mit mondanak, miníg megteszi amit szeretne abszolút de "gátlásoktól" mentes. Nem éli meg a dolgokat kudacként. Magyarán teljesen felszabadult, mindez tényleg fakad belőle, nem csak írja. Milyen?
2012. okt. 19. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok gátlástalan. Tekintettel vagyok másokra, de nem a véleményük miatt, hanem mert nem akarok mindenképpen megbántani mindenkit.

De a véleményekre nagy részt teszek, aki nálam 'lazább' ilyen téren az már lehet pszichopata.

2012. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Magam is tanúsíthatom!
2012. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LászlóBarát válasza:
Az emberben benne van az a késség, hogy megfeleljen a társainak. Hiába mondják, hogy "engem hidegen hagy" pont az elenkezője nagyon is érdekli amit gondolnak róla. Hisz ha jól dolgozzuk fel az információt amit mondanak az emberek rólunk a tökéletes réteget súrólhatjuk. A lényeg az hogy légy tisztában te milyen ember vagy a vélemény alkotó ember milyen és hogy milyen irányba szeretnél változni.
2012. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!