Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek a fürdőszobától....

Rettegek a fürdőszobától. Miért lehet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Talán egy kiskori rossz emlék. Van gyerek, aki fél a lefolyótól, ahogy megy le a víz. Azt képzeli Ő is lecsúszhat ott.

Az is lehet, hogy az előző életedben díszhal voltál, és lehúztak a wc-n!

2012. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hogyan győzhetném le ezt a félelmet?

Már napok óta nem mertem megfürödni :(

2012. okt. 29. 12:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mitől tartasz?
2012. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

egyáltalán belépni oda, attól is félek hogy rám nyitnak

meg régen mindig ilyen pánikrohamféle jött rám ott, nem kaptam levegőt... ez már nincs, mert nagyon kerülöm és ha mégis bemegyek úgy érzem, gyorsan le kell onnan lépnem

2012. okt. 29. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Szakemberrel beszélhetnél. Ez nem normális reakció.
2012. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen fürdő? Kicsi-ablaktalan? Mert ebben az esetben klausztrofóbia lehet! Attól, hogy rádnyitnak nem kell tartanod, ha bezárod az ajtót!
2012. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nincs kulcs az ajtóhoz :( nem olyan kicsi...
2012. okt. 29. 12:54
 8/12 szokásos. válasza:

Hirtelen nekem is csak a klausztrofóbia jutott eszembe,de ha nem olyan nagyon kicsi a helység,akkor ez ki van zárva.Szerezz egy kulcsot ahhoz az ajtóhoz...vagy próbálj meg pölö most bemenni,és ennt maradni egy kicsit.Úgy hogy tudod senki sem nyithat rád.Hátha hozzá szoksz vagy ilyesmi!

Azért szerintem evvel a problémával nem kell azonnal orvoshoz fordulni..Eddig is voltak ilyen félelmeid?

2012. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kinek a fürdőszobájában félsz? Odahaza, vagy idegenben? Meg mennyi idős vagy?
2012. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Támaszd ki valamivel az ajtót vagy valahogy tedd nehezebbé a bejutást, így nem törhetnek rád, esetleg próbáld meg barátoddal/barátnőddel, hogy bementek -ha nem mered elmondani neki, hogy miért is kell bemennetek találj ki valamit- fokozatosan szokj hozzá, és mindíg reálisan gondolkodj, ez csak egy fürdőszoba itt legfeljebb Te árthatsz magadnak semmi/senki más nem.
2012. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!