Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért csinálják ezt velem?...

Mért csinálják ezt velem? Miért érdemlem ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok!! fiú és cseszegetnek mindig kérdezik valamit itthon és leorditanak hogy hülye vagy Most akarok venni egy Keverő pultot és hogy b...lfa.. vagyok... meg ilyeneket én dolgozom meg a pénzért :( és mindennap ezt kapom tesomtol anyámtol apámtol
2012. nov. 2. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod azért, mert az ő véleményük szerint a pénzt sokkal-sokkal értelmesebb dolgokra is elkölthetnéd. És valljuk be...hacsak nem akarsz DJ lenni(de ha van egy kis eszed, akkor a megélhetés szempontjából nem akarsz), tényleg felesleges több tízezerért keverőpultot venni. Az, hogy miért beszélnek veled csúnyán egy elég komplex kép... Gondolom ők is ezt kapták anno a szüleiktől, és sajnos ha ők így bánnak veled, nagy valószínűséggel te is így beszélsz majd a gyerekeiddel annak idején. Elég szomorú dolog a meg nem értett tini lélek, de azért kicsit te is nézz magadba: vajon rendesen tanulsz? Építed a jövődet? Semmiféle okot nem adsz a szüleidnek az érted valóaggódásra? Nem rekeszted ki őket az életedből? Először ezekre válaszolj, és ha bármelyikre igen a válaszod, akkor gondolkodj el rajta, hogy a sok kiabálás és veszekedés micsoda kétségbeesést tükröz a részükről, hogy ők mindent emg akartak adni neked, de nem tudtak, és már rég kicsúszott a kezükből az irányítás, és már csak a "kispadról" figyelhetik, hogy mennyire rossz irányba csúszik az életed. Gondolkodj el ezen,jó?
2012. nov. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tanulok rendesen.. de az az én bajom és igen DJ akarok lenni
2012. nov. 3. 01:10
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha kicsit megpróbálnál a szüleid fejével gondolkodni,belátnád, hogy ők nem ezt a jövőt képzelték el neked. Elég sok buktatója van a Dj szakmának is,ezt te is tudhatnád. De ha tényleg ezt akarod csinálni,ülj le anyudékkal,hátha megértik,ha látják rajtad,hogy tényleg szeretnéd! :)
2012. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Szeretném de nem értik meg :S
2012. nov. 4. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha megpróbálod te higgadtan kezelni a helyzetet,és kiállsz a döntésed mellett,akkor idővel elfogadják majd. Ellenben...ha elfogadsz egy jótanácsot: legyen egy B terved... és ha azt is elmondod nekik, mik a terved arra az esetre, ha mégsem jönne be a dj-skedés, akkor talán könnyebben fogják elfogadni. :)
2012. nov. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A b terv a kamionozás
2012. nov. 4. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!