Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, egyáltalán nincs...

Mit tegyek, egyáltalán nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok és az lenne a problémám, hogy egyáltalán nincs önbizalmam. Még általános iskolában nem volt annyira probléma, de aztán egyre kevesebb lett, majd semmi. Úgy érzem, hogy mindenki utál, nincs helyem a világban. Az öngyilkosság is sokszor megfordul a fejemben, de aztán valahogy elkergetem a gondolatot nagy nehezen. Pszichológusnál is voltam már, de semmi eredmény. Közeledni sem merek emberekhez, mert félek a visszautasítástól. Barátnőm sem volt még,mert ronda vagyok. Kérlek, segítsetek.
2012. nov. 3. 17:43
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg kihozni magadból a legtöbbet,pl öltözködés stb. És a legfontosabb: "Vedd be a leszarom kapszulát". Egyszerűen szard le ki mit gondol és éld az életed,költözz el mondjuk külföldre,ha már rendelkezel valamiféle nyelvtudással vagy nem fontos hogy külföld legyen,egyszerűen egy más környezet és kezdj ott új életet,mosolyogj az emberekre és fontos hogy hidd el magadról hogy te nem vagy ronda! Egy ember sem ronda,max előnytelen a külseje,de ezen lehet segíteni.! Remélem valamelyest segítettem.:)
2012. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom..az a legnagyobb baj, hogy szerintem túlságosan is szeretnék másokra hasonlítani, de egyszerűen nem tudok megelégedni magammal..olyan mintha nem lenne itt keresni valóm a földön...csak vagyok..:(
2012. nov. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!