Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs elég Önbizalmam, hogyan...

Nincs elég Önbizalmam, hogyan változtathatnék ezen és milyen módon?

Figyelt kérdés
Gyakran azt veszem észre magamon,hogy már megint nem csináltam azt,amit kellett volna, mert attól tartottam,hogy "mit szólnak hozzá, stb" hogyan változtathatnék ezen,mert így azt érzem,hogy ilyenkor nincs elég tekintélyem azok előtt az emberek előtt,csak izzad a tenyerem, ver a szivem, és arra gondolok,hogy nehogy engem kérdezzenek meg Egyszerűen nem jön szó ki a torkomon.Hogyan léphetnék ezen túl? Még fiatal vagyok, de nem szeretném,ha ezért gyávának néznének!!!

2012. okt. 2. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsősorban fontos, hogy az ember az okokra jöjjön rá. Azután nem tudom, mi a következő lépés. Én is ilyen vagyok, de már 25 éves. Én jelenleg pszichológushoz kezdtem járni, mert szeretnék fejlődni ezen a téren. De jó, ha minél aktívabban dolgozol az okok keresésén, és kész kérdésekkel állsz a pszichológus elé.
2012. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!