Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami baj van velem? 17/L

Valami baj van velem? 17/L

Figyelt kérdés
Mindig is elég elvont lány voltam, bár mostanában inkább az úgy mondott "népszerűbb" fiatalok közé tartozom, nem érzem magam jól velük, nem ismerik ezt az oldalamat, sőt szinte senki... Azt szokták mondani, hogy sokkal érettebb vagyok az átlagnál, de félek, hogy mostanában kezdek megbolondulni, egyre többet foglalkozok, az okkult, elvont és elmebeteg dolgokkal, de már nem egészséges szinten.. Ha anyának megemlítem, szabályosan hülyének néz, hogy biztos át vettem valaki hülyeségét, pedig nem, senki nem ismeri ezt az énemet szinte.. És félek tanácsot kérni, vagy hasonlók, nem tudom mit tegyek....
2012. nov. 4. 17:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és egyre jobban elmerülök a depresszióban, kezdek antiszociális lenni... Úgy érzem senkinek nem jelentek semmit, félek, hogy ezért menekülök egyre jobban ezekbe a dolgokba.
2012. nov. 4. 17:54
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a konkrét kérdést, nagyon elmosódottak a kontúrok. Ha nem érzed jól magad a bőrödben (lelkedben), keress fel egy pszichológust. Ennél többet senki nem fog tudni itt segíteni. Nyilván iskolás vagy még, biztos van sulipszihómókus.


21/L

2012. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem járok már iskolába
2012. nov. 4. 18:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez a probléma. Nem vagy eleget korodbeli fiatalokkal, barátokkal. Menj iskolába.
2012. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minél többet barátkozzál, és jól beszéljétek ki magatokból a problémákat. Ha látod, hogy a többiek hogyan élik meg ezt a dolgot, magad is elfogadod. Sztem semmi különlegesség nincs benne, csak nincs kihez hasonlítanod. Ez nem azt jelenti, hogy közönséges vagy, hanem hogy normálisan gondolkodó tétova tini vagy.
2012. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Járok /jártam eleget velem egykorúak közé bár tény, hogy inkább az idősebbekkel vagyok, velük érzem jól magam.. tavaly már évégén mindent kitaláltam, hogy ne kelljen bemennem suliba, mert egyszerűen ránéztem valakire, és biztos hogy találtam valami indokot amiért megakartam verni.. Undorodok az emberektől, attól, ahogy manapság viselkednek .
2012. nov. 4. 18:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Több mindent takarhatnak az "okkult, elvont, elmebeteg" dolgok, szóval jó lenne ha elmondanád hogy számodra egészen pontosan mit is takar ez, mert különben nem igazán tudunk tanácsot adni. Egyébként szerintem lehet többre mész vele ha egyszerűen elfogadod a tudatot hogy ez is megfordul a fejedben, minthogyha megpróbálnál harcolni az ellen hogy foglalkozz azzal a dologgal.
2012. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem harcolok ellene, sőt inkább egyre jobban foglalkozok vele, mert érdekel. Azt értem ez alatt, hogy pl. szellemek, elmebeteg emberek, sorozatgyilkosok, halál, a régi idők úgy ahogy vannak, a vér, stb.. és minél titokzatosabb vagy veszélyesebb annál jobban vonz.
2012. nov. 4. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Istenem!

17 éves vagy, még akár kalóz is lehetsz. Nyugodtan éljél meg mindent, amit lehet..

2012. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:D mintha magamat hallanám.

és ez csak rosszabb lesz, kislány.

(21)

2012. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!