Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami baj van velem? 17/L

Valami baj van velem? 17/L

Figyelt kérdés
Mindig is elég elvont lány voltam, bár mostanában inkább az úgy mondott "népszerűbb" fiatalok közé tartozom, nem érzem magam jól velük, nem ismerik ezt az oldalamat, sőt szinte senki... Azt szokták mondani, hogy sokkal érettebb vagyok az átlagnál, de félek, hogy mostanában kezdek megbolondulni, egyre többet foglalkozok, az okkult, elvont és elmebeteg dolgokkal, de már nem egészséges szinten.. Ha anyának megemlítem, szabályosan hülyének néz, hogy biztos át vettem valaki hülyeségét, pedig nem, senki nem ismeri ezt az énemet szinte.. És félek tanácsot kérni, vagy hasonlók, nem tudom mit tegyek....
2012. nov. 4. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hogyan lehetséges az, hogy 17 évesen nem jársz már iskolába? 18 éves korig tankötelezettség van!


Az okkultizmust pedig hogy érted? Milyen szintem mélyedtél bele? Mainstream dolgokra gondolsz, vagy egy kicsit mélyebben is olvasgattál ebben a témában?


Antiszociális alatt azt érted, hogy bántani akarod a többieket, vagy pedig azt, hogy nincs kedved/nem szeretsz emberek közé járni? Mert ha az utóbbi, azt máshogy hívják.

2012. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha lehet erre inkább üzenetben válaszolnék, ha szeretnéd írj :) Mert én nem akarlak így zavarni....
2012. nov. 4. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!