Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináltok ősszel, télen...

Mit csináltok ősszel, télen rossz időben, hogy ne forduljatok be?

Figyelt kérdés
Egyre hülyébben érzem magam. Hiába voltam ma kint a melegben, az volt a fura, hogy ősszel 20 fok van.

2012. nov. 4. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én örültem a mai időjárásnak. Nem lehetett bepaterolni a 4 fal közé. Szép színek, ki kell élvezni míg ilyen szép minden. Télen séta a hóban, szánkózás, dobálózás ha van hó, az nagyon jó. Ha nincs az nagyon szar nekem is, vidám TV műsorok meg baromságok segítenek, de én is őrületesen várom a tavaszt.
2012. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kifordulok magamból..
2012. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is rühellem az őszt, még jobban mint a telet, muszáj valahogy túlélni, hogy ne csavarodjak be.

Ezekkel próbálom magam feldobni.


-Főzők valami finomat, estleg új recept.


-Kitakarítom szép tisztára a lakást. Új ágynemű stb. Legyen minden jó illatú.


-Havi 1szer valamelyik plázába körülnézek, ha esetleg kell valami ruha, cipő stb., vagy beülök enni valamit vagy egy kávéra/ sütire.

- Keresek valami programot, érdekes kiállítás v. múzeum, fesztivál, valami. Most lesz a Mártonnapi tökfesztivál vagy lámpás felvonulás.


-Elmegyek valamelyik fürdőbe, úszom, szaunázok, brügölök a jó forró vízbe. Utána hatalmasat alszom 😆(Rudas, Lukàcs, Szécsényi)


-Otthon ugyanez, hideg napokon munka után csinálok egy óriási kádfürdőt, hatalmas habbal, relax vagy könyvvel elvagyok egy órát.


-Sétálok egyet valahol a városban, Duna-parton vagy valamelyik parkban vagy arborétumban. Megcsodálom az őszi színeket.

-Hétvégén kisebb kirándulások, környék felfedezése vagy bicajozok.


-Mozi


-Angolozok


Útifilmeket/Filmeket/Interjúkat nézek youtubeon.


-Könyvtárba/Könyvesbolt járok, sokat olvasok.


-Teljesítménytúrázni is elszoktam menni szervezett túracsoporttal.


Én is kíváncsi vagyok, ki kit csinál, mivel dodja fel magát. :)

2021. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!