Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nincs rendben velem?

Valami nincs rendben velem?

Figyelt kérdés
egyszer nagyon jó kedvem van, úgy érzem mindenre képes lennék, meg hogy egy értékes ember vagyok. aztán hirtelen megint az a megszokott rossz hangulat amikor csak meghalni lenne kedvem. és úgy érzem hogy az emberek gyűlölnek, mindenki rólam beszél, mindenki figyel és elítél. vannak barátaim, de bizalmatlan vagyok velük szemben is, néha úgy érzem ők is kibeszélnek és a hátam mögött utálnak. ha valaki mond rám valami rosszat, akár hetekig képes vagyok rajta agyalni. úgy érzem jelentéktelen vagyok, és nem lehet engem szeretni, mert elviselhetetlen vagyok. gyakran ideges leszek, vagy bűntudatom lesz. 16/L nem kérek rosszindulatú hozzászólásokat.. bocs a helyesírási hibákért!!!

2012. nov. 12. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A te korodban nem is ritkán fordul elő depresszió, gyakori hangulatingadozás, stb. Persze megértem, hogy ez nem nyugtat meg, de hidd el, sokan érzik így magukat, a legtöbben nagyon gyengék, csak erősnek mutatják magukat.

Ha nagyon rossz a helyzet, nyugodtan menj el pszichológushoz, akad köztük rendes is, ha kell, keress fel többet.


Tudod, ismerős helyzet.. Nem kezdem el ecsetelni, hogy velem mi történt, de ha bármilyen tanácsra van szükséged, küldd el privátban az msn-címed.


Ha mégis egyedül szeretnél javítani a helyzeten, a meditáció, fényterápia, helyes önismeret és pozitív hozzáállás rengeteget segíthet. Viszont ha - szintén csak félelemből - nem akarsz pszichológushoz menni, akkor legyél úrrá ezen és igenis tessék elmenni! A gyógyszert nem tartom a legjobb dolognak, hiszen rengeteg más útja van a gyógyulásnak, de még mindig jobb, mint a semmi, és hidd el, az is rendbehoz.

Nekem is írtak fel valami nyugtatófélét, nem is szedtem, más módon próbálkoztam... és láss csodát! Egészen más vagyok azóta.


Válassz bármit is, ne hagyd elfajulni a helyzetet. És mint mondtam, válaszolhatsz nekem is nyugodtan, szívesen beszélgetek veled. :)

2012. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!