Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz, idegesség miatt...

Stressz, idegesség miatt nehézlégzés?

Figyelt kérdés
Lehet ettől nehézlégzés? Hogyan tehetek ellene? Sokszor érzem úgy, mintha nem lenne értelme az életnek, persze nem öngyilkos akarok lenni vag yilyesmi, csak néha mélyponton vagyok a semmiért és nehézlégzésem van, meghogy ebből félek, hogy nem tudok kigyógyulni.
2012. nov. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez depresszió. Hónapokig ebbe a helyzetbe voltam én is. A nehéz légzésed magnéziumhiány és mellkasi légzés miatt is előfordulhat. Ha jól esik próbálj hasi légzést alkalmazni az egészségesebb. Magnézium a szervezetben a legfontosabb amitől bírod a feszültséget.

Magnézium pótlása: gabonafélék, napraforgómag (szotyi), mogyoró, gyümölcsök közül a banán. Gyógyszer formában is pótolhatod MagneB6-al (kék dobozos)

2012. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked akkor ez sikeresen elmúlt?
2012. nov. 16. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem igen de nem hirtelen hanem utána 2-3 nappal jobb lett. Én a magneB6-ot szedem most is, de nekem akkor még étvágyam se volt most már mindent eszek
2012. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nekem már egy hónapja fenn áll ez. Ráadásul MagneB6-ot is szedek.
2012. nov. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!