Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírhatnám ki hétfőig...

Hogyan bírhatnám ki hétfőig pszichiáter nélkül?

Figyelt kérdés

Most kell majd mennem.

Mostanság nagyon rosszul vagyok, talán még rosszabb állapotba kerültem, mint korábban.

Depresszióval eddig még nem mentem hozzá, szerintetek adni fog gyógyszert? Két külön betegségre kell. Az egyik a depi.



2012. dec. 7. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:
mit csináljak hétfőig? Addigra bele is őrülhetek
2012. dec. 7. 20:09
 2/8 anonim válasza:
Milyen tüneteket kell átvészelned?
2012. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

álmosság, nincs kedvem semmihez, le vagyok hangolva, szükségem lenne egy társra is ebben a rossz időszakban, egyszerűen rosszul vagyok szinte nem is tudom minek élek.

Évek óta szorongás és most már depresszió is. Marha jó

2012. dec. 7. 20:11
 4/8 A kérdező kommentje:
öngyilkosságra eddig még nem gondoltam.
2012. dec. 7. 20:11
 5/8 anonim válasza:

A pihenés, illetve relaxálás, néhány jó film esetleg könyv, vagy valamilyen játék (akár számítógépes, akár más) bár nem tudom milyen típus vagy, nem terelné el a gondolataid? szippants bele az egyikbe, vagy menj el sétálni ha olyan helyen vagy (erdő közelében, vagy ilyesmi)

Sok dolog van, ami könnyen elterelheti a figyelmed, csak magadnak kell rájönnöd, ha nem adsz meg olyan infókat, hogy ilyen téren milyen is vagy. Sikerülni fog.

2012. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Régen néha relaxáltam, hát nem tudom.

De a film talán bejön.

2012. dec. 7. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
s mi a másik betegség?
2012. dec. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eregy melozni. ha kirugnak az elso 10 percben akkor nevess. ha egy ora mulva akkor rohogj. ha megtartanak akkor sirj es csak otthon rohogj))))))))) jo mulatast. amugy jo csak ugy felhivni idegen szamokatr es beszelgetni veluk az unnepekrol.. ja udv kijevbol))
2012. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!