Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vélemények? 14/f (majdnem 15. )

Vélemények? 14/f (majdnem 15. )

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre az állapotommal kapcsolatban:

-nem szeretek emberek közé járni (ezáltal ha hívnak az ismerősök akkor se megyek el sehova)

-a barátaimat legtöbbször el küldeném a pi*ába mert idegesít minden szavuk

-amikor emberek között vagyok azt érzem, hogy mindenki engem figyel, és kiröhögnek

-nem szeretem magam

-vannak szorongásaim stresszhelyzetben, félelem érzetben, lányok közelségében

-sokat gondolok öngyilkosságra, halálra. Amikor az utcán sétálok, és meglátok egy panelházat, eszembe jut, hogy le kéne ugrani onnan, és elképzelem ahogy zuhanok le...és van még sok hasonló gondolatom

-vagdostam is magam (már nem, pedig nagyon hiányzik...és érzem, hogy el fogom kezdeni megint)

-szoktam olyat csinálni, hogy amikor befejezem a fürdést, és szárítom a hajam, akkor a forró hajszárítót odanyomom a karomra, hogy egy picit megégessem magam

-diszlexiás vagyok (emiatt még jobban utálom magam)

-pesszimista vagyok

-általában rosszat akarok magamnak (néha még másoknak is)

-nem tudok nyugton maradni 15-20 másodpercnél tovább, vagy a lábam jár fel-le, vagy a kezemmel piszkálok valamit...

-a minap volt egy furcsa dolog...egyik este nem volt kedvem Tvzni így hát lekapcsoltam, befordultam, hogy alszok. semmi mást nem hallottam, csak az óra kattogását, és elkezdtem halkan mondani: tik-tak, tik-tak...1,5-2 perc után hirtelen magamhoz térek, és csak nézek, hogy ez mi volt...


Kíváncsi lennék, ezekre mit mondtok...

Köszi.


2012. dec. 13. 21:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát haver...én gondolkodás nélkül felkeresnék egy ezzel folgalkozó orvost...A szüleid tudják egyáltalán ezeket ? Esetleg valami barátoddal, szüleiddel vagy valamilyen személlyel történt olyan dolog ami nagyon bánt ? Horrorfilmbe illő..már ha nem bántalak meg
2012. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magányos, szorongó, befelé forduló gyerek vagy, akivel már huzamosabb ideje nem törődik a kutya se. Gondolom szüleidre már rég nem (vagy tán sosem volt) jellemző, hogy jókat akarjanak beszélgetni veled, vagy programokra vigyenek. Ebben az esetben valóban nem haverokra van szükséged, akik néha rád írnak fb cseten, vagy moziba hívnának suli után, hanem valami karizmatikus figurára, aki szeret, törődik veled és gatyába ráz. Amúgy a 14-15 éves kor egyébként is egy baromi nehéz időszak, de azon a ponton, amin vagy, tényleg jó lenne egy pszichológust felkeresni.
2012. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy magányos vagyok, de valamiért NEM is akarok ismerkedni, úgy érzem, jó nekem így. A szüleimmel valóban nem szoktam beszélgetni, csak annyit, hogy szia, mi volt a suliba stb :s
2012. dec. 14. 14:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem akarsz ismerkedni, nem pedig nem mersz? Magyarán félsz valamitől? Elvégre a "amikor emberek között vagyok azt érzem, hogy mindenki engem figyel, és kiröhögnek", "vannak szorongásaim...lányok közelségében" nem igazán csinálnak kedvet társas tevékenységekhez.

Az ilyen problémákon pszichológus tud segíteni.

2012. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A szüleim a vagdosásról tudnak, a többiről nem. El is vittek pszichológushoz, de ott csak ilyen általános dolgokról beszélt velem...Olyan jellegű dolgokról, mint amiket leírtam, nem kérdezett, én pedig természetesen nem mondtam.
2012. dec. 14. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ez meg milyen pszichológus volt?! Elmondtad neki ezeket ő meg csöndben ült, aztán az idő lejártával elbúcsúzott, vagy mi?
2012. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem már pontosa, miket kérdezett (de a fentiek közül semmit ez 100%) Őszintén szólva amikor mentem hozzá mindig vártam olyan kérdéseket, hogy például: szereted-e magad ? történt-e valami rossz dolog kisebb korodban ? stb. De hát semmi >_<
2012. dec. 14. 20:19
 8/13 anonim válasza:
mintha a kérdést csak én írtam volna..
2012. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezek rád is igazak ?
2012. dec. 14. 20:51
 10/13 anonim válasza:
nagyjából igen, 1-2 dolgot kivéve.
2012. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!