Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vélemények? 14/f (majdnem 15. )

Vélemények? 14/f (majdnem 15. )

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre az állapotommal kapcsolatban:

-nem szeretek emberek közé járni (ezáltal ha hívnak az ismerősök akkor se megyek el sehova)

-a barátaimat legtöbbször el küldeném a pi*ába mert idegesít minden szavuk

-amikor emberek között vagyok azt érzem, hogy mindenki engem figyel, és kiröhögnek

-nem szeretem magam

-vannak szorongásaim stresszhelyzetben, félelem érzetben, lányok közelségében

-sokat gondolok öngyilkosságra, halálra. Amikor az utcán sétálok, és meglátok egy panelházat, eszembe jut, hogy le kéne ugrani onnan, és elképzelem ahogy zuhanok le...és van még sok hasonló gondolatom

-vagdostam is magam (már nem, pedig nagyon hiányzik...és érzem, hogy el fogom kezdeni megint)

-szoktam olyat csinálni, hogy amikor befejezem a fürdést, és szárítom a hajam, akkor a forró hajszárítót odanyomom a karomra, hogy egy picit megégessem magam

-diszlexiás vagyok (emiatt még jobban utálom magam)

-pesszimista vagyok

-általában rosszat akarok magamnak (néha még másoknak is)

-nem tudok nyugton maradni 15-20 másodpercnél tovább, vagy a lábam jár fel-le, vagy a kezemmel piszkálok valamit...

-a minap volt egy furcsa dolog...egyik este nem volt kedvem Tvzni így hát lekapcsoltam, befordultam, hogy alszok. semmi mást nem hallottam, csak az óra kattogását, és elkezdtem halkan mondani: tik-tak, tik-tak...1,5-2 perc után hirtelen magamhoz térek, és csak nézek, hogy ez mi volt...


Kíváncsi lennék, ezekre mit mondtok...

Köszi.


2012. dec. 13. 21:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
El mondanád kérlek, hogy ezek közül mi igaz rád, és hogy neked mióta van ez az állapot ? Kíváncsi lennék rá.
2012. dec. 16. 00:41
 12/13 anonim válasza:
Mintha rólam írtad volna ezeket a jellemzőket:) Kivéve ,hogy nem vagyok diszkelxiás. Minden két éve kezdődött amikor a szüleimről kiderült egy-két dolog.Magányos vagyok.Jó lenne beszélgetni valakivel, aki ugyanolyan helyzetben van mint én:)Ha kedved támad dobj egy privátot:)
2012. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

8-as és 10es vagyok. hogy mi igaz rám, azt inkább nem írom, túl hosszú lenne a lista :) helyette azt ami nem: -nincsenek barátaim -nem vagdostam magam -nem vagyok diszlexiás. ezen kívül a hajszárítót se rakom a karomhoz, és nem mondogatom este, hogy tik-tak. a többi rám is igaz.

ez az állapot tavaly szeptember óta erősödött fel, bár az előtt is megvolt már az előszele. aztán mikor új osztályba kerültem, ott kezdett el rosszabbodni.

2012. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!