Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom kontrollálni a...

Nem bírom kontrollálni a sírást! Ez nem normális! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Minden apróságért elsírom magam,de szó szerint!


Ha mások számára jelentéktelen dolog történik,akkor az belőlem sírást hoz ki.

Ha vki kedves velem, elsírom magam.

Ha vki csúnyán néz rám,már elsírom magam.

Ha a családtagok,barátaim,rokonok kicsit másként szólnak hozzám,már sírok...ha hallok vagy látok vmi szomorú dolgot, akkor is sírok. Egy kóbor állat látványai is sírást vált ki belőlem. Minden érzékenyen érint.

Annyi és annyi szituációban sírás jön rám,h én ezt már nem bírom. Nem tudom mitől lehet! Lelkileg tudom labilis vagyok.

Mit tanácsoltok? Keressek fel vkit? Pszichológust, kineziológust? Vagy tudom ezt vmi módszer alapján kontrollálni? Tudok segíteni magamon? 26/L



2012. dec. 17. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy terhes vagy?
2012. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem! Nincs párkapcsolatom hosszú ideje és e mellett semmi alkalmi kapcsolatom se. Szóval ez kizárt...
2012. dec. 17. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez tényleg hülye válasz volt részemről. :) Nekem is vannak ilyen időszakaim amúgy, de nem ennyire durva.
2012. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű nekem pszihicai okai vannak, sajnos. :/
2012. dec. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!