Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Foglalkoztat az öngyilkosság,...

Foglalkoztat az öngyilkosság, nyomasztó. Le kellett írnom. Tanácsoltok valamit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban haver. Engem is foglalkoztat lassan fél éve. (Vagy még több, de sokszor eltrelődik róla a figyelem)
2012. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Én is sokat gondolkodok rajt:s
2012. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
detto...
2012. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
állítólag a gondolat és a tett között nagyon nagy még a szakadék. ezt mondják a szakemberek. remélhetőleg csak egy szar érzés amivel együtt élsz, de nem tennéd meg. ne tedd meg, van remény mindenre.
2012. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
töltsd le netrőla A titok c. filmet. Sok minden le fog esni. A gondolataid határoznak meg téged, és a jövődet is. Ha öngyilkossági gondolatokkal tömöd a fejed, akkor negatív leszel és azt vonzod be, a rosszat. Próbáld meg ezt erővel kiiktatni, és koncentrálni valami jóra, pozitívra. Képzeld el azt hogy erős vagy és boldog. És ez elkezdi önmagát generálni egy idő múlva. Meg kell szüntetni a negatív összhatást körülötted, és át kell váltani pozitívba. Nagyon mélyre lehet süllyedni etéren! És annál nehezebb visszafordítani az eseményeket! Állítsd meg, és fordítsd meg amíg lehet! A kulcs a te kezedben van!!! Hidd ezt el nekem! Én nem akarlak kioktatni, csak egy veled együtt hajózó vagyok az élet zavaros tengerén, és most kezdem kapizsgálni, hogy minden szarr*ól én tehetek, amit felhalmoztam az életemben. Át kell állni a jó oldalra, és most már jó dolgokat kell bevonzani. ennyi!
2012. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

5-ös. Nagy arcpálma!


A titok csak egy nagy biznisz. Tapasztaltam. Kb 2009 végén láttam utána hosszú ideig lottóztam, több taktikát is kipróbálva - reménykedés, csak a megnyerésre koncentrálás, hálát adva mindenért ami már megvan, úgy érezni magam, mint egy milliárdos és a többi ami a filmben van... És nem történt semmi. zóval nagy átqrás.

2012. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
kösz az infot! én nem is azt mondtam, hogy minden beválik, de úgy összességében lehet benne valami nem? mármint az, hogy bevonzzuk a dolgokat. persze nem a lottó ötösnél kell kezdeni! :) de az alap felvetés azért igaz lehet, és elég lehet ahhoz, hogy az ember kilábaljon a mélységből. Nem szabad semmit végletesen csinálni. de azért kösz, nem fogom a lottó ötösre pazarolni az időmet, elég ha azzal kezdem, hogy én jól érezzem magam, arra jó lehet :)
2012. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
55%

A titok című csodát már én is láttam, de szerintem is baromság...


A nagy titok az, hogy az élet valakinek jó lapokat oszt, valakinek rosszat... Kérdező, neked most bizonyára sz*r a lapjárásod, de ez később talán jobb lesz! Még ne hagyd ott a partit!

2012. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Nekem is voltak ilyen gondolataim, de a Hit erőt adott.

Azt tanácsolom menny el valamelyik templomba, lehetőleg amikor kevesen vannak, és kicsit próbálj megnyugodni csak a jóra gondolni, és hogy vannak emberek, akiknek tőled sokkal rosszabb a helyzetük. Ha van lehetőséged beszélgess egy papal.

2012. dec. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Gondold át hogy miért van ez. Én is belegondoltam ezekbe és én például rájöttem hogy a ,,barátaim'' miatt van akik agyonzivattak ezért elmondtam nekik de ők leszarták úgyhogy új barátokat kellett szereznem és megoldódott az én problémám. Úgyhogy keresd meg a problémát először.
2012. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!