Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent pontosan a pánikbet...

Mit jelent pontosan a pánikbetegség? Ez már az?

Figyelt kérdés

szóval nem túl jó a családi helyzetem.[ finoman szólva ] Nem törődnek velem,idegileg tönkrevagyok menve.És sajnos a rettentő sok stresz miatt depresziós lettem,pesszimista,meg minden ilyen rosz :S mennyi idő után alakul ki gyomorfekély? [ amit nem szeretnék ].egyáltalán mit jelent ez pontosan?

na de a főkérdés : az már pánikbetegség,h. félek attól,h. megtörténik az,ami miatt mindig stresszelek? tudom,h. mikor vannak,és félek tőle :S Ahogy közeleg az az időpont,görcsbe rándul a gyomrom :S köszönöm


2009. aug. 23. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem , ez nem pánikbetegség, ez szorongás.
2009. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem ,köszönöm



és a gyomorfekélyre valaki választ? :S

ja meg néha van,h. szúr a szivembe valami. Állítólag sok embernek,és attól,h. nem kap elég levegőt a tüdő,vagy mi :S meg így fent a mellkasomnál egész terület szúr

2009. aug. 23. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
a szíved szúrhat azért, mert túl gyorsan ver, amikor izgulsz. ez nem pánikbetegség, igyál nyugtató hatású teát (a rossmannban lehet kapni, nem a legfinomabb, de abszolút kibírható.) nem fogyókúráztál? mert az is lehet, hogy egyszerűen már nincsenek "kipárnázva" az idegeid, és azért vagy ilyen stresszelős. a gyomorfekély azt jelenti, hogy a stressz miatt begyorsul az anyagcseréd, több gyomorsav termelődik, ami kikezdi a gyomor belsejét, tehát a szó legszorosabb értelmében fekélyes (sebes) lesz belülről a gyomrod..( szerintem ez a veszély nálad nem áll fenn)nyugtatót ne szedj, csak olyan teát igyál, amit javasoltam.
2009. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, magneB6-ot, és orbáncfűcseppet, vagy komlótablettát/valeriana/ a DM-ben, Rossmanban is lehet kapni teljesen természetes növényi kivonatú nyugtató a vegetatív idegrendszerre hat, nálam bevált, én is szorongó vagyok!
2009. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyomorfekély ellen tényleg jó a napi natur joghurt
2009. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szerintem meg fenáll ez a veszély,mert sztem ritka az olyan ember,aki tőlem többet stresszel :S és nem tehetek róla. Családi okok.Már nagyonsok éve


a szívem pedig akkor szok szúrni,amikor nem stresszelek : S nem tudom mitől


de amiket ajánlottatok,ipróbálom.köszönöm :]

2009. aug. 25. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!