Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már most...

Mit tegyek, ha már most rászoktam a Frontinra? (Még csak két hónapja szedem) Vagyis, hogy lehetséges, hogy ezek-e az elvonási tünetei?

Figyelt kérdés
0,25mg-osat szedek, reggel egy fél este egy egész, de elő-előfordult, hogy reggel egy egészet szedtem be vagy többet, ha rossz kedvem volt. De volt, hogy néha kihagytam egy napra is a szedését. Most ha nem szedem be a felírt adagot, nagyon furcsán érzem magam, mintha "hallucinálnék" és elég rossz a közérzetem. Már pedig azt olvastam, hogy az elvonási tünetei a kézremegés etc., de nekem semmi ilyen sincs ekkor, csak a fentebb írtak. Vagy előfordulhat, hogy ez mástól van akkor?

2012. dec. 23. 14:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"bármilyen jó hatása is van, mert egy idő után mindenféle képen visszaüt......"


Igen, ez így van, ha kontrollálatlanul szeded, ahogy eszedbe jut. Ha rendesen beveszed az antidepidet, meg a hozzájáró frontinodat, akkor 1 éven belül meggyógyulsz. Vagyis nem kell rászoknod. De olvashatjátok itt a listán is, hogy orvos nélkül, tömik magukba a frontint xanaxot, rivotrilt.


Kedves kérdező? amit te elvonási tünetnek vélsz, az nem más, mint a kezeletlen pánik, vagy szorongás jele. A frontin mellé antidepit is kellene szedned. Persze ezt is csak orvos által beszabályozva.

2013. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!