Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért utálom az érzékeny...

Miért utálom az érzékeny embereket?

Figyelt kérdés
Érzékeny emberekkel vagyok körülvéve. (pl anyám is). Egyszerűen nem bírom elviselni. Sírnak,aztán vigyorognak, aztán ha már egy rossz szót is szól hozzájuk az ember úgy a szívükre veszik mintha kitudja mit mondtam volna. Mért nem tudnak kicsit keményebbek lenni?
2012. dec. 30. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg te vagy tapló, és nem nekik kellene keményebbnek lenni hanem neked kellene vissza venni az arcodból ?
2012. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretem az olyan kérdéseket, ahol mindenki abnormális a kérdező környezetében,kivéve természetesen magát a kérdezőt.


Van egy régi vicc: az autópályán közlekedik egy tag. Bemondja a kocsijában a rádió, hogy vigyázat, mert egy abnormális ámokfutó szemben megy a forgalommal. Mire a manus megszólal: Mi az, hogy egy? Mindegyik!


Tehát lehet, hogy ha körülötted mindenki abnormális, akkor veled a van a baj. Nemde?

2012. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező te egy alpári bunkó paraszt vagy vagy csak simán pszichopata.
2012. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg becsomagolni, például: Ne vedd a szívedre, hogy... Ne vedd zokon, hogy... Ne haragudj, de... és hasonló megfogalmazásokkal. Ekkor tudni fogják, hogy nem akarod őket megbántani.
2012. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!