Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek depressziós lenni?

Kezdek depressziós lenni?

Figyelt kérdés
az egész nyár közepén kezdődött amikor szakítottam a barátommal és szinte egy időben összevesztem mind2 legjobb barátnőmmel.. olyankor kb teljesen egyedül voltam senkim nem volt olyan aki meghallgatott volna, szülőkkel beszélni sem tudtam ezekről. szeptember óta teljesen bekerültem egy új társaságba úgy hogy senkit nem ismertem de azóta sem változik semmi.. 1 barátom van talán aki mindig meghallgat, igaz mindenkivel jóba vagyok osztályból is de úgy nincs senki akire azt mondanám hogy igaz barát.. mikor a barátnőmmel vagyok olyankor általában jobb kedvem van, de az is csak addig tart míg vele vagyok aztán kezdődik előről.. nagyon egyedül vagyok, úgy érzem senkinek nem felelek meg és egy sz@r ember vagyok.. rengeteget sírok, de mióta már az sem segít vagdostam is magam.. rengeteget gondolkodom azon hogy minek is éljek sokkal jobb lenne nem lennék.. a napot is szinte végig alszom mégsincs semmihez kedvem se erőm.. ez lehet depresszió?? hogy szedjem össze magam?:((
2012. dec. 30. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? A lényeg hogy ne hagyd el magad. a mai világban elég nehéz igazi barátokat találni, de ha van egy annak is örülj, mert van aki még egyet sem talált. Legyél vele sokat, és mond el neki mikor mi bánt. Legyél nyitottabb mások felé, barátkozz, szerezz egy új pasit hátha attól majd több önbizalmad lesz. És ne agdosd magad!! Nem éri meg hidd el. Késpbb majd rájössz hogy annyi szép dolog van még az életben. Főleg ha mondjuk középsulis vagy. Az egyetemen mindneki sokat változik
2012. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy vegig olvasva amit irtal nem is all olyan rosszul a "szenad" hiszen van egy jo baratnod es masokkal is jol kijossz. Arra hogy egyszere veszteted el a baratod es 2 jo baratnodet csak annyit mondhatok hogy sajnos a bajoknak megvan az a rossz szokasuk hogy egyszere jonnek. Tudom ez teged nem melegit de masok is ugyanigy jarnak.

Sokan vannak a te hejzetedben. Ne vagdosd magad es ne sirj es foleg nehogy megprobal feladni a remenyt es valamit csinalni magaddal. Inkabb beszej sokat a baratnoddel, erdeklod meg nem mehetnel el az iskolapsziholgushoz.O sokat tudna segiteni rajtad. Drukkolok neked hogy sikeruljon kimasznod a godorbol. Szeretettel L/30

2013. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!