Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyből rosszra gondolok!...

Egyből rosszra gondolok! Depressziós lehetek?

Figyelt kérdés

15éves létemre, egyfolytába beteg vagyok.

A vérvétel mindig azt mutatja , hogy minden oké. Mandulaműtétem volt nyáron. Lábam műtötték...meg minden.

Nőgyógyászati bajom is volt. Visszatért mehetek dokihoz megint. Fenekem is úgy fáj, hogy a sírás fojtogat. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Olvasgattam neten és most azt beszéltem be magamnak hogy rákos vagyok vagy valami fekély.

Már annyira kikészültem idegileg, lelkileg szét vagyok esve, hogy két órája sírok. Szomorú vagyok, hogy minden más barátom egészséges én meg hetente "akarok meghalni" mert valami megint van. Mindig a legrosszabbra tudok már csak gondolni, mert a mandulás dologból is csak műtét lett. Nem akarom, hogy ott lent is megműtsenek, vagy vizsgáljanak, az már az utolsó csepp lenne a pohárba. Mélyen fáj a fenekem a nyílás után, ott is lehet ugye aranyér? Megnyugodhatok hogy csak ennyi, vagy ne? Nődokihoz két hét múlva van időpontom.



2013. jan. 6. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
majd az orvos megmondja, igy látatlanban senki nem tud semmit mondani. Felesleges igy streszselned magad. Késöbb mi lesz, ha már most ilyen roncs vagy pszichésen. Keress segítséget mert nem nomrális a hozzáállásod. A családodban minden ok? A legtöbb nyavaja pszichés alapon jön elő.
2013. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!