Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek lehet változtatni...

Szerintetek lehet változtatni a konfliktuskerülő magatartáson? Nálatok mitől számít annak?

Figyelt kérdés

Szerintetek tehet valaki az ilyen tulajdonságról vagy ez is egy személyiségjegy?

Sokan lenézik az ilyen embereket pedig nekik sem tetszik,hogy ilyenek.Volt már aki fejemhez vágta,hogy ilyen vagyok és ez megváltozhatatlan.


2013. jan. 8. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az önmagában nem baj,ha valaki konfliktus kerülő,ha nem kifejezetten menekül a helyzetek elől.Általában önbecsülés hiányában leszünk ilyenek,tehát ha sikerülne némi önbizalomra szert tennünk,ez a dolog is vele változna.Mondhatnál példát erre az életedből!
2013. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami szinten én is ilyen vagyok. Annyi kudarc ért már, hogy nehezen kezdek bele új dolgokba, ami ismeretlen. A legegyszerűbb dolgokat is beleértve. Viszont küzdök ez ellen elég intenzíven.

Ez nem személyiségjegy, ez csak az évek alatt alakult ki. Sok sikerélmény után újra lehetsz vállalkozóbb szellemű.

2013. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ezen változtatni. Én is sokáig ilyen voltam, inkább mindig bocsánatot kértem (még ha úgy is éreztem, hogy nekem van igazam), és mindenre bólogattam... Már nem tudom, mikor és miért, de egyszer kitörtem, és nagyon összevesztem a legjobb barátnőmmel, és megfogadtam, hogy nem fogom keresni. Néhány nap múlva bocsánatot kért, és elképesztően jól esett, hogy végre egyszer nem alázkodtam meg, fel tudtam nézni saját magamra. Szerintem akarattal ez megoldható...
2013. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!